Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám eltitkolni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám eltitkolni, hogy szeretem őt?

Figyelt kérdés
Furcsa érzések kavarodnak bennem az edzőm iránt. Minden pillanatban rá gondolok, a szívem össze szorúl. Ha a fejemben meg jelenik az arc képe: elvörösödöm, elmosolyodom. Ha tanít, szinte megől a vágy, hogy megérintsem őt. Bár tisztán tudom, nem lehetünk egy pár: ő a bomba nőket szereti, és ő 25 éves én pedig csak 19 éves. Sosem vagyok féltékeny ha más nőkkel van, mert nekem nem az a fontos, hogy az enyém legyen hanem, hogy Ő boldog legyen. Bár az érzés akkor sem múlik. És nem szeretném, hogy megtudja de lehet, hogy már sejti.
2010. okt. 30. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
a korkülönbség egyáltalán nem angy köztetek... szoval nem tudom miért kellene eltitkolni ha csak emiatt akk inkább ne tedd hátha kialakul vmi
2010. okt. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyan tudnám eltitkolni, hogy szeretem??
2010. okt. 30. 13:22
 3/3 anonim ***** válasza:
hát nem tom én a te helyedben elmondanám de ha te szeretnéd úgy titkold el hogy a vágy hajtson és véletlen érj hozzá meg moóinden sugalmazz neki és szó szó nélkül tudja és leesik a kő a szivedről!
2010. okt. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!