Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok képesek lennétek csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok képesek lennétek csak barátok lenni egy olyan férfival aki kifejezetten bejön külsőre?

Figyelt kérdés
jún. 10. 23:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
81%
Igen. Szep is lenne, ha minden helyes pasira rá akarnánk mászni.
jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze! Ez a legjobb! Mert egy életen át megmarad a kapcsolat. Párkapcsolat esetében korántsem biztos.
jún. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen
jún. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Valójában csak gyáva vagy.
jún. 11. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
88%
Persze, az, hogy tetszik külsőre valaki, semmit nem jelent. Ettől még nem akarok dugni vele és nem leszek szerelmes sem.
jún. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt, hogy a barátja tudnék lenni. Nekem sokkal kevesebb férfi jön be külsőre, mint az átlagnak, plusz, ha barátság alakulna ki, az azt jelentené, hogy a személyisége is tetszik, így biztos, hogy nem elégednék meg a barátsággal.
jún. 11. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Igen.
jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen.

Nem minden férfiba leszek szerelmes, aki amúgy tetszik külsőre, még úgy sem, hogy én az a típus vagyok, akinek amúgy viszonylag kevés férfi tetszik meg külső alapján.

De el tudok képzelni olyat, hogy külsőre bejön, és mint ember jó személyiség, jó vele beszélgetni, de mondjuk olyan más világ vagyunk (világnézetben, jövőképben, életvitelben), hogy barátságnál többet nem tudnék vele elképzelni.

jún. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Mint a 3 válaszoló, míg csak külsőleg tetszik, simán. Viszont ha kölcsönösen egy hullamhossz van, észreveszek valami rendkívülit a belsejében, na, akkor már nem könnyen barátkoznék, mert közben belezúghatnék és az a legszarabb.
jún. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!