Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok nektek hogyan néz ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok nektek hogyan néz ki egy álom pasi?

Figyelt kérdés

jún. 5. 08:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem nincs olyan h álompasi. Sosem volt
jún. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nincs ideálom. Nincs pontos leírás, csak általános. Pl. legyen ápolt, ne legyen extrém semmilyen tekintetben, pl. ne legyen túl sovány vagy túl kövér, ne legyen kopasz vagy derékig érő hajú, ne legyen tele piercingekkel és tetoválásokkal.

De tök mindegy, hogy milyen színű a haja vagy a szeme, nem érdekel, hogy izmos-e, nem számít, hogy babaarca van vagy markáns férfias. Mindenféle típusban vannak számomra helyes férfiak.

jún. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Elég nagy a szórás.
jún. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Általában a barna haj, barna szem jön be.. magasabb (180 inkább 180+), borosta, vagy szakáll.

Belsőleg a humor nagyon fontos. És hogy határozott legyen.

Volt olyan barátom, aki elsőre egyáltalán nem volt szimpi, de annyira jó poénjai voltak és édes volt a mosolya, hogy eljegyzés is megvolt. Azóta már külön vagyunk...

jún. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem 4-es. De már foglalt vagyok. :D Azt viszont tegyük hozzá, hogy nőben pedig ritka az olyan aki nem csak hogy érti a poént, hanem meg is tudja nevettetni a pasit. Miért mentetek szét, ha nem titok?
jún. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Igazából nincs olyan. Az extremitásokon kívül gyakorlatilag bármi belefér ami a külsőt illeti.
jún. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sok nőnek sokkal fontosabb a belső mint az gondolnánk.
jún. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Én csak az álomhajót tudom. Ö nyal, én meg állom ha jó.
jún. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Eszem f.szom megáll....
jún. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

5-ös: 4 és fél évig tartott, volt cicánk is. De anyósjelölt folyton figyelt, mindenbe belekötött. Egy nagy családi ház volt, 2 szint, de külöm bejárat. Mégis mindig lejárt, vagy kukkolt be az ablakon 😃 bezártam a lakásajtót, akkor kérdőre vonta, stb.

Meg már kezdett ellaposodni a kapcsolat, a barátook eltüntek, babáztak, egyszer csak azt vettem észre, hogy egyre többet jártam haza anyuhoz. Aztán nem tudom, vége lett. A cicámat is otthagytam, ami nagyon fájt, érezte, ha szomorú vagyok, ha meglátott, mindig köszönt és szaladt oda 🥰 persze a gyűrűt visszaadni is fájt, gyönyörű volt 🥺

Bocsi, ha hosszú lett, és nem is a főkérdésre adtam a választ.


De a lényeg, hogy ha külsőleg nem fog meg, belsőleg lehet, hogy nagyon összepasszolsz valakivel. A határozottság is fontos nekem, hogy az legyen. Én nagyon bizonytalan vagyok mindenben, néha szétszórt, ezért kell valaki, aki összeszed és eldönti a dolgokat 🙂

jún. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!