Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm pettingre hívott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm pettingre hívott akkor? 17F

Figyelt kérdés
Másfél hete járunk kb és nagyon szeretjük egymást. :) Egy suliba járunk és szinte minden szünetben talizunk majd elvonulunk smárolni odá ahol senkit sem zavarunk ezzel, megfogom a fenekét, volt hogy egy kis nyakláncot kellett "kihalászni" a mellei közül stb...! :,D Kb 4 napja hogy ezt mondta: "Apa és anya ma 11-ig nincs itthon." Ezzel azt szerette volna mondani hogy: "A mai napom szabad, akár pettingelhetünk is!"? Mert szerintem igen! :D A hétvégén, vasárnap ismét talizunk mert moziba megyünk. (Ez lesz a második randink) A kérdésem a következő: gáz lenne, ha rákérdeznék vasárnap hogy most a szünetben mikor tudok átmenni hozzá? (Nálunk nem alkalmas, mert meghallanák a nyűgéseink...) Mert úgy hiszem, pettingelni szeretett volna akkor és ami azt illeti, én maximálisan támogatom, ha így van. :) Gond lenne, ha megbeszélnénk ezt, hogy mikor tudokátmenni hogy nics náluk senki jó sokáig?
2010. okt. 29. 20:01
 1/7 Moszuke ***** válasza:
szerintem a legtöbb fiatal azt se tudja mi az a petting.. dugni akar.
2010. okt. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért kell olyan nagy ügyet csinálni ebből? Nem kell kiabálni annyira, hogy a fal is beleremegjen. Sok ezer más ember is megoldja..sőt, szerintem izgalmasabb is úgy (jó, lehet előre nem).Meg előretervezni is hülyeség.. bocs hogy bunkó voltam, de na..
2010. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
*elsőre
2010. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

tipikus mai tini felfogás, két hete jártok de már pettingelni akarsz... túlfűtött kiscsóka...

Figyu én húszon felül sem kezdenék neki második randi után pettingelni, de te tudod.

2010. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
héjj..ez azért van,h ne unatkozzatok és h késöbb megkérdezhesse h most akkor terhes e ő,vagy jobb esetben a kislány:D
2010. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

meg már ez olyan röhejes... pettingre hívott!

Mert még ha vacsorára akkor azt mondom jó :)

2010. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Uram isten!

Ne haragudj, nem akarlak megbántani, de elég kis tapasztalatlannak látszol. Én 14 éves (lány) vagyok (még szűz...csak azért írom, mert ez a mai világban ez már csoda), a barátom egy kicsit idősebb nálam, már lassan egy hónapja együtt vagyunk, de én még csak nem is gondoltam rá, hogy pettingeljünk, nem hogy másfél hét után!

Ha mindketten ezt szeretnétek, csak hajrá, nem lebeszélni akarlak róla, csak nehogy később megbánd.

És még valami: nem kell tervezgetni, hogy most szexelni, vagy pettingelni hívott-e át, a viselkedéséből úgyis kiderül, hogy mit szeretne.

2010. okt. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!