Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve tarthat egy fellángolás?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve tarthat egy fellángolás? Ami nem akar elmúlni,hiába szeretném?

Figyelt kérdés

Olyan emberről van szó, akivel amúgy nem nagyon ismerjük egymást.

Lehet ez így szerelem is? Úgy érzem fellángolásnak túl hosszú.

Hiába próbálok újra és újra megszabadulni ettől az érzéstől,csak ámítom vele magam hogy sikerült...


máj. 31. 21:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%

Énis így vagyok valakivel. Azóta volt más is az életembe,de nem felejtette.

Én már elkönyveltem,hogy így kell élnem. Majd 1x csak elfelejtem.

máj. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor te szerelemnek érzed? Fellángolásnak, sima vonzalomnak, szimpatizálásnak túl hosszú nem?
máj. 31. 21:44
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Inkább szerelem
máj. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
Nem mindegy hogy minek hívod? Van az a mondás, hogy a szerelem elmúlik, kb 2 év után, kivéve ha nem teljesült be, akkor simán eltarthat évekig.... És lehetsz szerelmes egy általad elképzelt idealizált alakba is... mivel nem ismered őt, valszeg ez áll fent.
máj. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
És nem tudtál ismerkedni vele?
jún. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
39%

Milyen gyakran találkozol vele?

Ha nem szeretnél megismerni, akkor valahogy kerülni kell őt.

jún. 1. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
68%
Igen annak elég hosszú. Én már nem is szerelmet érzek,hanem attól is többet. Kerülöm,de mindig felbukkan valahol,így nehéz elfelejteni.
jún. 1. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
50%
Ez egy vágyálom. Idealizálod, mivel soha nem ismerted közelebbről. Kicsit olyan, mint mikor valaki egy filmsztárba szerelmes, vagy amikor kamasz kislányok a tanárukért vannak oda. Ha jobban megismernéd, valószínűleg kiábrándulnál belőle.
jún. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
Kapjál már észhez! Nem is ismered! Csak kitaláltál róla marhaságokat! Kezdj el inkább élni, de sűrgősen! Teljesen be fogsz csavarodni!
jún. 1. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
75%
Én teljesen megértem a kérdezöt. Több éve így vagyok. Annyi a különbség,hogy én ismerem,és volt közünk egymáshoz. Többször túlléptem már rajta,de sikertelenül. Szerintem a berögzültség kreálja ezt az egészet. Lehet,hogy nem is szerelem,hanem csak egy rajongás.
jún. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!