Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi energiát kell beletenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi energiát kell beletenned a kapcsolatodba?

Figyelt kérdés

máj. 27. 11:13
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, nem kell energiát beletennem, jól működik természetesen is.
Férfi vagyok, nem kell energiát beletennem, jól működik természetesen is.
Nő vagyok, nem teszek bele extra energiát, de működhetne jobban is a kapcsolatom
Férfi vagyok, nem teszek bele extra energiát, de működhetne jobban is a kapcsolatom
Nő vagyok, kis energiát bele kell tennem, de jól is működik
Férfi vagyok, kis energiát bele kell tennem, de jól is működik
Nő vagyok, kis energiát beleteszek, de nem igazán jól működik
Férfi vagyok, kis energiát beleteszek, de nem igazán jól működik
Nő vagyok, sok energiát kell beletennem
Férfi vagyok, sok energiát kell beletennem
21 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
70%

Nő vagyok, kis energiát kell beletennem.


XD

máj. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%
Nő vagyok, rengeteg energiát kellene beletennem, ezért is nincs. Nekem az nem élet, csak szenvedés, ha még a magánéletemben/otthonomban is keményen hajtanom kell, mint valami munkahelyen, mert ha nem teszem, akkor szinte rögtön annyi lesz... Én a kötelező körök és teendők után le akarok ereszteni, és csak úgy létezni, nem pörögni, nem igyekezni "odatenni magam" meg ilyenek.
máj. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
58%

2# Én is így vagyok vele.


F

máj. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
az energiát müködtetni kell oda és vissza, nem a mennyisége hogy rengeteg vagy kevesebbet teszel bele, a minősége és az intenzitás bizonyos oda vissza áramoltatása fentartása lenne
máj. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%

2-es, az ilyen megnyilvánulások azt sejtetik, hogy valójában lusta vagy és a legkisebb kérést/teendőt is szabotálod arra hivatkozva, hogy neked milyen nehéz az életed és a párodra hárítasz minden felelősséget, munkát, stb.


Egy kapcsolatba mindkét félnek bele kell tennie!

máj. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
58%
5: Ja, lusta vagyok. De inkább csak nem egy energiabomba, sosem voltam, már óvodás gyerekként sem. Nem hárítok én senkire semmit. Csak tőlem se várjanak búgócsigaságot. A halálom lenne pl. már pusztán az is, ha hazaérve nem vehetném át gyorsan a kényelmes bő pamutpólómat és mackónadrágomat, mert hát nem szexi, kiábrándító... Meg ugye minden más is az, szóval úgy kell kínosan ügyelni a kinézetem minden apró kis részére, a szavaimra, mozdulataimra, mindenre és folyamatosan. Aktívnak lenni, lelkesnek, menni programozni, élményt hajszolni vagy csak otthon elég szórakoztatónak lenni, rám ne unjanak. Nőként emellett állandóan a kajával is foglalkozni meg a tisztasággal, renddel, mert elvárás ez is mind, méghozzá magas színvonalon, és még 2024-ben is úgy gondolja a legtöbb férfi, hogy a nődóga'. Ha még gyerek is lenne, pláne. Hát neeem... Inkább a macska. Ő nem ábrándul ki minden piszlicsáré kis szarságtól, nem ver át, nem bánt, nem vár el folyton mindent, hagy élni, kényelmesen, nem tip-top formában, kikapcsolt aggyal, nem folyton ide-oda ráncigálva, és nincsenek családtagjai meg barátai sem, akiknek állandóan meg kell felelnem.
máj. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem tudom, hogy mit jelent az, hogy sok energiát beletenni egy kapcsolatba vagy keveset. Mert ami nekem pont a közepes, normális mennyiségű energia, az lehet, hogy másnak nagyon kevés. Vagy épp fordítva, nagyon sok. Szóval nincs egy etalon, egy mérce, amihez viszonyítani lehetne, hogy sok vagy kevés. Ha pl. valaki minden este romantikus vacsorával várja haza a férjét, forró fürdővel stb, és örömmel teszi, szeretetből, szerelemből, akkor az neki természetes és egyáltalán nem érzi, hogy sok energiát tenne bele. Más meg ennek a tizedétől is belefáradna már. Tehát mihez képest sok vagy kevés? Másokhoz képest? Vagy önmagamhoz képest?

A másik meg az, hogy egy kapcsolat nem egy egyenletes, lineáris vonal, ahol mindig, minden pillanatban ugyanannyi energiát kell beletenni, hogy egyenletesen jól működjön. Van amikor "szinte semmit sem" kell beletenni, mégis gördülékenyen, zökkenőmentesen mennek a dolgok, máskor meg minden energiát felemészt pl. a problémák közös megoldása. Tehát néha szinte semmi energiát nem teszek bele a kapcsolatba, máskor meg rengeteget, szituációtól függően. Az elmúlt már évben pl. nekem nem kellett sok energiát beletennem, ha ilyen szempontból nézem. Valahogy olyan szépen, könnyen, gördülékenyen "maguktól" mennek a dolgok, lazán. De volt már kétszer is olyan a helyzet az elmúlt 20 évben, hogy elég stresszesek voltunk, több energiára volt szükségünk egymás jobb megértéséhez.

máj. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Energiát minden kapcsolatba kell fektetni. Nem akkor kell elkezdeni amikor már azért szükséges hogy ne legyen rossz, hanem az elején is, pont azért hogy olyan jó maradjon, mint amilyen.
máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
68%
Nő vagyok. Érdekes a szó nekem. Én nem energiabefektetésnek nevezném, mert ez kicsit nekem pejoratív. Nekem szinte nem kerül semmibe, hogy meglepjem apróságokkal, kedveskedjek, progikat találjak ki...
máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
6-os, hát nem véletlenül nincs senkid.
máj. 27. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!