Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez vajon most mi lehet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

199303 kérdése:

Ez vajon most mi lehet?

Figyelt kérdés

van egy srác neten ismertem meg. már egy honapja beszélünk egymással nagyon sokat minden nap orákat.kamerán már látuk egymást.:) nagyon jo barátok vagyunk. tervezük h találkozunk mert olyan jol elbeszélgetünk és szeretnénk egymást személyesen is megismerni:) viszont küldöt nekem 2 youtube zene linket és mind kettö után sziveket irt nekem.


www.youtube.com/watch?v=mxr9u1uWuP0

ez az egyik:)

www.youtube.com/watch?v=trw4QrlW0Uc

ez a másik:)

azt mondja h mindkettöt azota hallgatja nagyon sokat miota velem beszél. és kezdenek neki valamit jelenteni ezek a számok:)


ezt lehet ugy érti h kezd irántam többet érezni mint barátság? vagy az is lehet h már többet érez mint barátság?:) szoval valamit akarhatot mondani ezekel a zenékkel?:)

Fontos lenne a válasz h többet érezhet e mert igazábol én nnagyon szerelmes letem ebbe a srácba és kiváncsi vagyok h lehet e köztünk több is mint barátság esetleg:)

ö 22 éves én 17


2010. okt. 29. 12:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az msn szerelem csak illúzió. Valakit személyesen ismerni egészen más. Mondhatni az msnes ényjébe vagy szerelmes. Lehet, hogy a valóságban undorodni fogsz tőle. Várd ki a végét.
2010. okt. 29. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem hiszem h a valoságba majd undorodnák töle:) nagyon kedves meg aranyos és megértö srác:) nagyon szeretem öt folyamatosan ö járkál a fejemben éjjelente meg rola álmodom:) és amikor rágondolok akkor még a szivem is gyorsabban ver..:)
2010. okt. 29. 12:29
 3/6 anonim válasza:
Attól függg mit akarsz, hidd el róla amit akarsz és személyesen is bízz meg benne. ez a mai kapcsolatok alapja.
2010. okt. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem köszönömm:) várom a további válaszokat:)
2010. okt. 29. 12:49
 5/6 anonim ***** válasza:

Érdekes zene.:D na mindegy, nem ez a lényeg.

Velem is ez van, megismerkedtem egy fiúval neten, egy év után sem tudtunk találkozni (különböző okok miatt), de szerintem elárul valamit ez az egy év.. arra gondolok, hogy biztos nem szórakozik. Mi is rengeteget beszélünk, ahol/amin csak tudunk, sms, telefonálás, sms stb.. De próbálom nem beleélni magam, és nem fogom rosszul érezni magam, ha netán összejönnénk mással. Tehát próbáld úgy felfogni, hogy ez egy lehetőség, de nem 100%-os. Lehet komolyan gondolja, de lehet, hogy csak szórakozik. Beszélgessetek telefonon is, ismerd meg mégjobban, aztán találkozzatok.:)

2010. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen a zene az tényleg érdekes:D igazábol nem is tudtam neki hirtelen mit mondani a zenékre:D


értem köszönöm a tanácsot:) rendben megprobálom akkor magam nem nagyon beleélni:) és igazábol az az érdekes h amugy lakunk egymástol max egy orára de akárhányszor megbeszéljük h na akkor most tali mindig valamelyikünnknek közbe jön valami:S a telefon nem is rosz ötlet a hangját még nem halotam:D

2010. okt. 29. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!