Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akik szeretik az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik szeretik az egyéjszakás kalandokat! Mit gondoltok egy nőről, aki nem emgy bele ebbe?

Figyelt kérdés

Alapvetően kedvelitek meg bejön, de kapcsolatellenesek vagytok. Találkoztatok már a lánnyal háromszor-négyszer, meg aakrjátok fektetni, de nem hagyja magát...

a csókig/pettingig eljuttok de a lány viszakozik... Mit gondoltok?:)

(avyag igaz-e hogy akit megd*ghattok k*rva, akit nem az büdös rib*nc?:D )


2010. okt. 29. 08:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre én is kíváncsian várom a reakciókat.28L
2010. okt. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%

Ha már 3x4x találkoztam vele az nem 1 éjszakás.Ne legyél fogalom zavarban.

Az 1 éjszakást felszedem mondjuk 1 szórakozóhelyen és 1-2 óra múlva dugom.

Egyébként ha a pettingben benne van,de dugni nem akar,akkor arra gondolok,hogy óvodás,vagy valami szabály fanatikus.

Persze most nem kapcsolatról beszélek,csak ilyen bb-ről.

Nem gondolok rá az általad említett jelzőkkel.A k*rváért fizetni kell és nagyszerű élményben részesít,tehát miért mocskolódnék?Az 1 éjszakásért meg fizetni sem kell,mégis mindent megtesz,tehát itt sincs ok a haragra.

Akin meg látom,hogy nincs benne,azt el lehet hívni randizni és a 3-4. randin az is össze lehet hozni,persze ez már időigényesebb meló.

2010. okt. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
egyéjszakásnak egyéjszakás az is ha lefekszel valakivl és utána többet nem. ezért hívják "egyéjsazkás kapcsoaltnak" nem egyéjszakás ismerettségnek.
2010. okt. 29. 08:57
 4/11 A kérdező kommentje:
jham pettinget meg úgyértem szigoruan ruhán keresztül :)
2010. okt. 29. 09:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor megint rosszul írtad:).Az nem petting,hanem taperolás.
2010. okt. 29. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
...akkor az :)
2010. okt. 29. 09:04
 7/11 anonim ***** válasza:

" (avyag igaz-e hogy akit megd*ghattok k*rva, akit nem az büdös rib*nc?:D ) "


Ez itt a lényeg!!! A fiúk macsók,a lányok ku.vák egy éjszakás kaland után!Mert a csajoknak nincsenek szexuális szükségleteik!Az csak a fiúknak "áll jól"!

Fas@soviniszták!(Igen,ez egy új szó!)

2010. okt. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az egyéjszakás ''igényeimet'' inkább profikkal oldom meg.

Azért nem szoktam bepróbálkozni valakinél, hogy lefektessem. Persze vannak így is alkalmi kapcsolataim, de azokat nem én kezdeményezem.

Megértem, ha valaki nem megy bele, tiszteletben is tartom a hozzáállását. Ezért senkit nem illetnék negatív jelzőkkel...

2010. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Semmit nem keresnék. Keresnék egy másik "prédát".


A "k*rva ha dugni akar" hozzáállást én is utálom. Elfoltja sok nő a vágyait emiatt, pedig lehet több lenne vevő az egyéjszakás kalandokra (töbek között).

21f

2010. okt. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem játszik elég jól. Ennyi. Olyan nem igazán van, hogy nem hagyja.
2010. okt. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!