Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedésnél mennyi időt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedésnél mennyi időt vártok a másik válaszára? Mert ahogyan érzékelem 12 óra után ha nem válaszolok akkor szinte mindenki kitörli a matchet, vagy letilt, vagy többet nem reagál.

Figyelt kérdés

Nem tudom, hogy az én hozzáállásom-e a baj azzal, hogy szerintem 12 óra nem válaszolás még belefér, vagy ez a helyes hozzáállás, és nekem kéne változtatnom.


A 12 órás nem válaszolás részemről nem taktikázás, szimplán néha úgy jönnek össze a napjaim, hogy nem tudok ennél hamarabb reagálni.


máj. 20. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát .... eléggé lekoptatas szagú.
máj. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A 12 óra sok. Ha én valakivel szívesen ismerkedek, mert szimpatikus, akkor nem bírom ki, hogy 12 óránként valaszolgassak csak, hanem minél előbb.
máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%
Akkor nem kell fent lenni. 1-2 óra az elfogadott.
máj. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok, ilyen esetben mondjuk megírnám előre az okát, ha 10-12 órát dolgozol vagy ilyesmi, akkor talán a fele megérti, a másik fele meg tudja, hogy nem leszartad, de ő intenzívebb ismerkedésre vágyik.
máj. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
13%

Ha még személyes ismerettség nincs is, nekem napok is jók. Hol fent vagyok a neten az oldalon, hol nem, napokig sem. Úgy írogat mindenki ahogy épp kezében a telója ráér felnéz az oldalra, vagy akármi.


Én azokat szoktam tiltani akik ugy kezdik bocsi hogy nem írtam, bocsi de fáradt voltam azért nem voltam már este.


Nekem tiszta lefokozó, "alázó", hogy azt feltételezik rólam hogy én remegve őket vártam egész ejszaka bőgtem mert nem írt, vagy tükön ülve vártam volna és görbül a szám meg hisztizek? Vagy nekem ne lenne életem csak őket lesni a neten mikor van online mikor nem?


Úgy magyarákodnak mintha nekem magyarázattal tartoznának, mert mintha megbántottak volna. Es miattuk "sírnék" hogy nem írt. Mit hisznek ezek magukról? Hogy eret vágok magamon miattuk?


Vagy ha én nem vagyok napokat nekem bocsánatokat kéne kérnem olyanoktól, akiket mégcsak nem is láttam? Meg magyarázkodni?


Ha meglátom ezeket hogy bocsi csak fáradt voltam. Én azonnal tiltom az ilyeneket. Nem rá vártam egész éjszaka. El van tévedve.

máj. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Bocs, ha valakinek tizenkét órán át nem vagyok fontos, mert félórát "nem tud" - nem AKAR! - rám figyelni, akkor hagyjuk egymást a francb.


Nem tartom magam akaszkodósnak, de kérdező ez gáz.

máj. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha már neten ismerkedsz, akkor illene előre közölnöd, hogy nálad hogy mennek a dolgok és akkor nem lenne belőle félreértés. Én személy szerint utálok chatelni, napközben a munka folyamán nem is érek rá ilyenekre, de pont ezért szoktam előre közölni, hogy most elfoglalt leszek, majd írok mondjuk este 6 után vagy valami ilyesmi. Szóval kommunikáció, nem gondolatolvasás és minden rendben lesz.
máj. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!