Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon gáz, hogy 23 évesen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz, hogy 23 évesen (lány) még inkább gyereknek érzem magamat, mint felelősségteljes felnőttnek?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem vagyok önálló, meg nem tudok semmit sem elintézni, mert ennek kb. pont az ellenkezője vagyok. Inkább arra gondolok, hogy eszem ágában sincs még gyereket vállalni, imádok hülyéskedni, állandóan viccelődök, szeretem az őrült programokat.
2010. okt. 29. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy, élvezd az életet. Még nem baj, ha "gyerekesnek" érzed magad. ha 10 évvel öregebb lennél, az már gázosabb dolog volna.

nem mondom, h egy szituban vagyunk, én éppen hogy nagyon komoly vagyok a koromhoz képest, és ha holnap családot alapíthatnék, megtenném. :)

21L

2010. okt. 29. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez aaaaz:D Végre még valaki:) L/22
2010. okt. 29. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok igaz pasiba...már azthittem kihaltak az élni szerető emberek:DDD 23/F
2010. okt. 29. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos én is. :) 26f


De van egy 34 éves haverom, ő is ilyen. Gyerek még. :)


Majd változunk. Ha meg nem, akkor szinesítjük a fakó felnőtt képet.

2010. okt. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz, ugyan én nem vagyok ilyen beállítottságú, de nekem jó a fakó felnőtt lét is.:-)))28L
2010. okt. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
mi is ilyenek vagyunk a barátnőmmel . 24 évesen ...
2010. okt. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát én meg 18/F-ként olyan gondolkodásom van mint egy 27 évesnek :S
2010. okt. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!