Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Baj ha egy lánynak nagy a feneke?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha egy lánynak nagy a feneke?

Figyelt kérdés
2010. okt. 28. 23:36
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Tudjátok másnak felnőtt korban van ilyen, nekem meg 15 évesen:( És ez sztem nagy:(
2010. okt. 31. 21:08
 22/29 anonim ***** válasza:
én adnék rá egy puszit :) 18/f
2010. okt. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:

NEM AKAROK BELE SZÓLNI.. CSÓKOLNÁTOK A FENEKÉT, ÚGY HOGY NEM IS AZ ÖVÉT LÁTJÁTOK HANEM EGY WEBLAPRÓL LESZEDETT FOTÓT..:)

MELLESLEG EGY TÖK JÓ POPOT SZEDET LE AMI NEM IS NAGY

SZERINTEM OTTHON MEG JÓT VIGYOROG AZ EGÉSZEN...KOMOLYAN NEM IS BÁNTJA A DOLOG..:):)

2010. nov. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:
Igen igaz h csak 1 weboldalról szedtem le. De KB ekkora nem azt mondtam, hogy pont ekkora.És igen is bánt engem...nem is tudod, hogy mennyire!!
2010. nov. 1. 20:51
 25/29 anonim válasza:
Nem ertem miert bant ez, inkabb örülj neki, hogy jo segged van, szerintem velem együtt sok fiunak illetve ferfinak tetszik az ilyen fenek.
2010. nov. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

És ha vékony vagy, mennyi a súlyod?-)

L

2010. nov. 1. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
54 kg
2010. nov. 2. 12:33
 28/29 A kérdező kommentje:
vagy 53kg :)
2010. nov. 2. 12:33
 29/29 anonim ***** válasza:

Az en parametereim:

Nagy segg

Szeles csipo

Kozepesen vastag comb nem kover de nem is vekony kozepes:

kicsi derek

szeles csip

kozepesen nagyok a melleim.


Egy par eve, amikor mentem az utcan farmerba, es meglattam magam a kiarat ablakan, a frasz jott ram, hogy mekkora seggem van! Nem volt narancsboros, se puha. Kemeny volt es nagy kerek. Annyira feltuno, volt hogy allandoan mindig mindenbol legalabbb 2 szammal nagyobb felsot nadragot vettem, hogy eltudjam takarni, nem sok sikerrel-.-"


A rokonsag marmint a noi tagok, allandoan racsaptak a seggemre, es nevettek. Mindig azt mondtag hogy,"de nagy segged van"!

KB lehettem ekkor olyan 13-14 eves. Nagyon szegyeltem.

Persze a noi rokonsag azt mondta hogy az a jo ha nagy.

Nem ertettem hogyan lehet egy nagy segg jo? Sokaig szegyeltem magam.

Aztan neztem egy par Jlo, beyonce, Shakira klippet, s kiszurtam hogy nekik is eleg nagy a valaguk pont olyan mint az enyem! Raadasul a fiu rokonaimtol, ha megkerdeztem, melyik klippet rakjam be, egybol az osszes elkezdte :

Tedd csak be a JLO-t/Beyonce-t/Shakira-t. Nem azert mert annyira szerettek-.-". Hanem mert jol neztek ki.


Szal ezzel csak azt akarok mondani hogy elkezdtem sportolni, kezilabdazni a suliba rendszeres edzesekre jarni, fogytam is 8kg-ot azota, de a seggem meg a combom ugyanaz maradt. S mar nem erdekel ha beyonce meg jlo nem szegyenli akkor en sem. S ha jobban belegondolok sokkal jobban all rajtam egy csipo famrer rajtam, nagy seggu kis dereku szeles csipoju lanyon, mint akinek kis dereka kis csipoje kis feneke van. Mostmar buszke vagyok, s szeretem is :) Ha sportolsz akkor meg nagyon szep fogsz lenni, majd meglatod :)

2011. júl. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!