Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy házas férfi valóban nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy házas férfi valóban nem tud tisztelni és szeretni egy szeretőt?

Figyelt kérdés

Mielőtt lelennék támadva nő vagyok, és úgy kerültem a képbe ennek a bizonyos férfinek, hogy elköltözött otthonról, és szüneten voltak a feleségével, de a gyerekek miatt tartották továbbra is a kapcsolatot. A feleség szeretett volna békülni, és azt várta volna, hogy a férfi bizonyítson neki azzal, hogy "jól viselkedik" és teperjen, hogy vissza hazamehessen. Ez nem így történt, mert találkozgatott velem hónapokon keresztül, amit nem mondott el a feleségének, és le is bukott, hogy más van neki és nem tudja tartani magát.

Engem letiltott már 2 hete gondolom a balhé miatt.

Elmondtam neki őszintén és egyenesen mielőtt, ez megtörtént, ha úgy érzi vissza szeretne menni a feleségéhez, megértem és nem fogok haragudni. Miért nem lehetett egyenes velem, és választotta ezt a minden előzmény nélküli tiltást?


máj. 17. 19:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
79%

10: ezen az oldalon az esetek tobbsegeben mindig a harmadik, a szereto a hibas. O a szemet krva, mert hogy mereszelt szetszedni egy csaladot, es neki kellett volna tobb eszenek lennie, a ferfi csak egy ferfi aki a farkaval gondolkodik (mondjuk ez is rettenetesen lenezo gondolkodas) egyszoval mindig a szereto van lemocskolva.

Keptelenek belatni, hogy a ferj a hibas, o dugta masba, o fogadott huseget, o hazudott bele az asszony szemebe. Sot, a megcsalr felesegek nagy resze is a szeretot okolja, nem a felrekuro ferjecskejuket.

máj. 19. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
64%

11


Nem 10 vagyok, de az én véleményem az, hogy mindkettő hibás.


Erkölcsi és emberi szempontból semmivel sem jobb az a fél, aki tudja hogy a másik házas, gyerekei vannak, és ennek ellenére belemegy.


A szerető sem saját magát, sem pedig a másik felet nem tiszteli ha belemegy abba, hogy k.rogassák.


Ennek valahogy úgy kellene működnie, hogy “örülök hogy vonzónak találsz, én is téged, majd jelentkezz ha elváltál és lezártad a dolgokat, akkor majd beszélünk”


Egy ilyen mondat után rögtön nem leszel már annyira vonzó, senki nem fog elválni egy kósza p.na miatt.


Férfiként én is volt hogy beleestem kapcsolatban levő nőbe, simán mehetett volna szex, de köszi nem. Nincs szükségem arra, hogy valakinek az unalmas perceiben jó legyek, de amúgy meg szalad haza a pasijához este henteregni, miután velem volt. Meg en bloc semmi értelme… Az esetek 99%-ban ezek maximum felesleges érzelmi fájdalmakat dog okozni, és tetszik vagy sem, mindig a szerető lesz a hibás, akkor is ha férfi akkor is ha nő.

máj. 19. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

#12 igaz, bár annyit hozzátennék a szeretők "mentegetése" céljából, hogy sokszor a férj úgy adja elő a csajnak a dolgot, hogy ááh már nem is élünk együtt, éppen válófélben vagyunk, már nem jelentünk egymásnak semmit, nem működik a házasságunk stb.


Szerintem sokkal ritkább eset az, hogy egy csaj úgy megy bele a szeretői szerepbe, hogy pontosan tudja, hogy a férfi egy még funkcionáló házasságban él, és amúgy szereti a feleségét (nyilván ha szeretné, akkor nem is járna félre, gondolhatjuk joggal).

máj. 19. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13: bizony igazad van, a szeretok nagy tobbsege hitegetve van. Hoseink tobbsegenek nincs gerince azt mondani, hogy “figyelj, az asszony otthon foz mos takarit ram, neveli a gyereket, veled meg csak szexelni akarok, es marha kenyelmes lenne igy nekem” helyette mi megy? Valofelben vagyunk, nem szeretjuk egymast de nem valunk mert a gyerek/haz/hitel/kutyafasza.

Valojaban az ilyen fel sajat magan (a kenyelmen es a farkan) kivul nem szeret senkit. Ugyanugy nem tiszteli a feleseget es a szeretot sem. Ha annyira szar lenne a helyzet, elvalna, ha viszont szeretne a feleseget, nem kurna felre.

#11 vagyok

máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
74%

"semmivel sem jobb az a fél, aki tudja hogy a másik házas, gyerekei vannak, és ennek ellenére belemegy."



Az aki otthon is hazudik (mert nyilván nem vallja be, hogy félrekúr), szerinted a szeretővel 100% őszinte?!



Ne legyél már ilyen naív. Nyilván azt mond a szeretőnek, amivel legjobbak az esélyei.


Senki nem fogja kérni a papírmunkát hogy átnézesse az ügyvéddel az első randi előtt. Már ha egyáltalán tud róla.


Szinglinek tettetni magát nem nehéz. Csinál pár hamis szociális média profilt, letagadja a gyereket, a házat, feleséget, és hazudik magának egy olyan melót, amivel sokat utazik.

máj. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!