Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

CSAJOK! MIÉRt VAN ez?

Figyelt kérdés

Töbször is előfordult már ,hogy buliban (kicsit ittasan :) ) a kiszemelt csajok nem akartak tancolni velem. De viszont ,amikor a fenekemet toltam oda az egyik csaj fenekéhez és ugy ráztuk, akkor engette a csaj.

Ugy véltem ,hogy élvezte ,de mihelyt megfordultam és hatulról közelítettem , ugy akartam táncolni , akkor elhajtott!


Kérdésem, csajok ti szeretitek az ilyen seg-seg táncot ? :D

Miért csinálta a csaj , nem ez az egy eset volt


2010. okt. 28. 19:32
 1/5 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hátulról jól néztél ki de amikor meg fordultál akkor rá jött h ronda vagy..

De nem szeretjuk ha a pasi a f.szukat a seggunkhöz nyomják lehet h azért nem örült amikor megfordultál és ugy akartál

2010. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mikor nagy tömeg van és csak s egged nyomod a csajnak vszeg ő aztt hiszi hogy nem vele táncolsz.
2010. okt. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

idióta...a seggrázás lehet poénból, vagy akármi.

De amikor már nyomulsz, és a péniszedet a fenekéhez teszed, egyértelmű, hogy nem örül.Ha meg még csúnya is vagy pláne.

2010. okt. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

fúj a farkadat nyomtad oda egy csaj popsijához? BLÖEEE

amúgy szerintem ronda vagy + nem tudod, mikor mit kell lépni, és ezért hajtanak el, ha meglátnak.

2010. okt. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!