Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ilyenkor mivan? Mit érezhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ilyenkor mivan? Mit érezhet?

Figyelt kérdés

Elég hosszú, de megköszönöm annak aki végigolvassa!


Na az a helyzet van egy fiú akivel nagyon jóba voltunk a szüleivel is tartsuk a kapcsolatot és rengeteget voltunke gyütt aztán nyáron csináltunk egy búcsúbulit neki mert más városba ment tanulni és ott "összejöttünk" együtt aludtunk smároltunk. És azt mondta hogy szeret és hogyha nem menne el akkor biztos összejönne velem de igyis gondolkodik rajta. Elöször én azt hittem hogy nem akar semmit de aztán rájöttem hogy igen. Mindig mondta hogy szeret és hoy próbáljuk meg mert sokan élnek párkapcsolatba stb..mondtam hogy jó aztán 1 hétig minden nap beszéltünk telefonon stb..majd ez abba maradt majd rá pár napra felmentünk hozzájuk ott nem történt semmi..majd msnen azt mondta hogy azért nem akart semmit mert csak rosszab lenne utánna és csak szivünk fájna. utánna sokszor beszéltünk minden..aztán ott aludtunk a barátnőmnél és ő is ott aludt. egy ágyba aludtunk átölelt és megint smároltunk. majd reggel mintha misem történt volna.

ilyenkor mivan? csak hülyít?

ja és tudni kell róla hogy szinte az összes lány odavan érte..és mindenki irogat neki.


2010. okt. 28. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát...lehet hülyít ha télleg ennyi csaj oda van érte akkor valszeg nem csak veled kavar!Mindenesetre fontos vagy neki!

Próbálj többet együtt lenni vele.

2010. okt. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ő sem tudja, hogy mit akar. Vagy csak egyszerüen meg akar döngetni, vagy tényleg szeret, de túlságosan fél, hogy összetöri a szived, ezért viselkedik furán.
2010. okt. 31. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bármi lehet de lehet csak hülyét akar csinálni belőled
2010. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak játszik veled!!!!!! én ha ilyen lenne már rég elhagytam volna!! Biztosan csinos lány vagy és akad más is aki rajong érted!!!
2010. nov. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!