Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez mit jelenthet? Miért néz?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mit jelenthet? Miért néz? Aki téged néz, azt néznéd?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú, aki gyakran néz, de lehet csak azért mert én is Őt. Ma például véletlenül nekem jött és közben engem nézett. Ma direkt szivattam, hogy körbe körbe sétáltam és néztem, hogy néz-e és igen :D Jó oké ez hülye kérdés, de ha titeket valaki nézne, akkor néznétek? Szerinted tetszek a srácnak?
2010. okt. 28. 17:21
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te hülye vagy. :)
2010. okt. 28. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tudom :D
2010. okt. 28. 17:25
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha észrevette, hogy nézed akkor lehet azért néz, volt egy srác akit én is folyton bámultam és azt meséltem be magamnak hogy mindig engem néz de szerintem csak azért nézett mert észrevette hogy bámulom már utólag kiderült sosem akart tőlem semmit. Én nem nagyon veszem észre hogy ha engem néznek csak ha én is kiszúrok valakit és folyton bámulom így aztán nem nézem azt aki engem néz...
2010. okt. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ha megy a tévében a Schobert Norbi ne nézzed, mert nézni fog ő is téged, és látni fogja, ha nem csinálod a gyakorlatokat. Aztán szépen meglátogat és kiszórja az összes kaját a hűtőből, ami nem update:-)


Amúgy, gondolom nagyon nézed, azért néz:-)

2010. okt. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is szoktam nézni a buszsofőrt, amikor mutatom a bérletem. Aztán megnézem a székben ülő hölgyet, amikor leülök mellé. Egyikkel sincs semmi, de ezek után elgondolkodok rajta. 22/f
2010. okt. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ne nézzed, mert jön apu( a predator) és kinyomja a szedet =)

jó szórakozást xD

2010. okt. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én egyenesen muholdal nézném
2010. okt. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha észreveszem, hogy néz és nekem is tetszik akkor én is nézem. Ha nem tetszik akkor meg nem nézem, kit érdekel hogy néz-e?! Azért nem nézem mert ő is néz, nem vagyok retardált :)
2010. okt. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Most őszintén, Te nézel olyat többször is aki nem tetszik, csak azért mert ő is néz? Hogy esetleg odamenjen hozzád? :)

Egyébként hány éves vagy?

2010. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!