Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hát ha egyszer Őt szeretem?!

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hát ha egyszer Őt szeretem?!

Figyelt kérdés
Egy mások szerint nem helyes ,sőt ronda, bunkó ,egoista pasi,akinek más nője nem is volt 22 éves létére rajtam kívűl,énis nehezen álltam le vele,de beleszerettem,aztán szakítottunk,mert nem jöttünk ki jól.Szerintetek visszajön ha nem talál mást? ezt már 3x eljátszottuk,hogy összejöttünk és szakítunk mindkettőnk hibájából. 21 éves lány vagyok és nekem sok pasim volt...
2010. okt. 28. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Minek írtad ezt ki? Teljesen felesleges, látszik, hogy támogatást vársz.
2010. okt. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha szeretném az illetőt se lennék vele így! Meg 3x szakítottatok és nem talált mást ezért vissza ment..... Így minden kóbor pi.át megba..na! Ne csináld ezt magaddal!

Legyél okosabb!


L/20

2010. okt. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!