Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más is van így vele? (többi lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is van így vele? (többi lent)

Figyelt kérdés
A neten, ha beszélgetünk (távkapcsolat) képes vagyok a páromnak leírni azt, hogy ölelem és hogy puszi, sőt a skypon az ikonokat is elég sűrűn írom, de amikor telefonon beszélgetünk, és búcsúzáskor ő azt mondja, hogy csók vagy puszi, egyszerűen nem tudok rá úgy reagálni, hogy én is visszamondjam neki, hanem egyszerűen csak sziával köszönök el. Ti hogy vagytok ezzel? Képesek vagytok elköszönni úgy a párotoktól telefonba, hogy puszi vagy csók? /Nem vagyok már tini, nemsokára 30 leszek/
2010. okt. 28. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Én kizárólag úgy köszönök el a páromtól, hogy viszontlátásra...
2010. okt. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez aztán komoly probléma :)


Ha a párodat nem zavarja és nincs gond ebböl, megvagytok ugyanúgy, nem sértödősködik akkor ne foglalkozz vele. Ha együtt vagytok személyesen akkor öleld át, bújj oda hozzá simogasd éreztesd hogy rá vágysz az ő ölelésére melegségére, és akkor az a "szia" le van sz@rva.

2010. okt. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Sajnos zavarja őt, mert ő tette szóvá, de nem áll rá a szám, pedig megpróbáltam, de amikor kimondtam is olyan idegenül hangzott számomra.:-((( Személyesen bújós vagyok, nincs azzal problémája, de ez zavarja őt.
2010. okt. 29. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!