Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy korkülönbséggel ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy korkülönbséggel ki hogyan bírkózik meg a mindennapokban tudván, hogy valószínű nem öregszetek meg együtt?

Figyelt kérdés
20 év van köztünk a párommal. Nincs gazdagság, pénz, ház, haszonlesés a dologban, tényleg szerelmesek vagyunk egymásba az elejétől kezdve. Én vagyok 29, a párom 49. 7 éve vagyunk együtt, 1 közös kislányunk van. Sokszor elkap az az érzés, hogy nem fogunk együtt megöregedni, és ilyenkor a sírás is elfog, mert annyira rossz belegondolni. Tudom nem normális kapcsolat, vagy akár én is meghalhatok előbb stbstb. De aki hasonló cipőben van, nem fogja el néha a félelem, hogy nem öregedhet meg élete szerelmével?

máj. 2. 08:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
22%
Az én környezetemben a legtöbb problémát a szex okozta. Az öregember már nem bírt dugni, az asszony meg még fiatal volt. Ha elengedi, akkor nincs gond.
máj. 2. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Én pénzel oldom meg F
máj. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

#1

Per pillanat ilyen problémáink nincsenek. 🤣

máj. 2. 08:35
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező majd lesznek pár éven belül :D Egyébként meg mire odakerültök addig a buksid még érik annyit, hogy megtanulod feldolgozni a halált. A párod a mai világban simán elélhet 80 évig, arra te már hatvan leszel, kvázi öreg. Majd összebútorozol egy másik idős bácsikával vagy letengeted a maradék életedet egyedül. Ismerek emberekekt akik 50 évesen megözvegyültek és egyedül élték le utána az életüket. Meg a rokonságban van olyan személy aki 76 évesen költözött össze az új párjával. Szóval hülyeségeketn nincs miért rugózni, hogy mi lesz évtizedek múlva.
máj. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Köztünk kevesebb van (én 32, ő 49), nem is agyalok ilyenen.

Volt párom 36 évesen halt meg, korba ő állt hozzám a legközelebb és mégse együtt öregedtünk meg.

máj. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
28%
Nincs mit tenni mert hacsak nem hunysz el valamilyen balesetben vagy betegségben akkor egészen biztosan egyedül nézel az időskor sőt lehetséges hogy még a középkor elé is. Egyszerűen ne gondolj rá, élvezd amíg tart.
máj. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Próbálok a mának élni. 🙏😊
máj. 2. 12:49
 8/11 anonim ***** válasza:

Egyszer hónapokig őrlődtem ezen.


Volt egy 20 éves lány, én 38 voltam. (amúgy 1 éve volt kb.)


Amúgy próbálok törődni magammal sport külső stb, ne nézzek ki annyinak mint kortársaim. De 18 évet sajnos nem lehet letagadni.


Pár hónapig ismerkedtünk, de azért az életük sokszor még másképp forog a 20 körüli korosztálynak. Akkkor nekem is másképp forgott.


A legszarabb érzés a mai napig az, hogy amikor ránézek a 20 évesekre mindig az jön le, hogy basszus elmúltak azok az évek és sosem leszek annyi.

máj. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Minket nem zavar a különbség. A férjem nagyon jól néz ki, látszólag be is jön a fiatal korosztálynak. Nem úgy nézünk ki egymás mellett mint apa és lánya, hiába lehetne így is a dolod. Látszik hogy valamivel idősebb de nem 20 év. 🙂
máj. 2. 14:46
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

10 év múlva megint másabb lesz....


Nagyon aktívnak és magával sokat törődőnek kell lennie egy pasinak ha nem akar öregnek tűnni.


Nálam az őszülő hajam jelenti a problémát, legalábbis engem zavar :)

Amúgy a többi még nem zavar, mert nem látszik a kor rajtam.

Még...legalább is...


De azért alapból nem akar minden nő 20 évvel idősebb pasit. mindenkinek vannak elvei. Van aki 5 évnél sem akar idősebbet.

máj. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!