Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mi? Ennyire csúnya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mi? Ennyire csúnya lennék?

Figyelt kérdés

Szval az van,hogy itt neten tök könnyen ismerkedek.Egy csomó lánnyal beszélek,nagy valószínűséggel ők is velem.Párral már a talit is beszéltünk,de mind több mint 2órás vonatozásra lakik tölem.

Miért sikerül ennyire könnyen találni lányokat itt,vagy bárhol máshol a neten?Igazából pedig miért nem?Pedig itt is ugyan azt adom mint ami az életben is teszek.Ennyire a külsőm alapján ítélnek meg?


2010. okt. 27. 23:21
 1/8 anonim ***** válasza:
erre a kérdésre nem lehet látatlanban válaszolni. de egyébként meg a szépség/jóképűség relatív.
2010. okt. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Internet és a valóság között elég nagy szakadék van. A testbeszéd például (ami állítólag a kommunikáció 80%-át teszi ki kb.) csak az életben nyilvánulhat meg. Én lehet veszek egy kommunikációról szóló könyvet, ajánlom neked is. Érdekes dolgokat írnak benne, és leírják a jeleket, hogy mikor vagy szimpatikus valakinek. Már ha olyat veszel. Engem azért más is érdekel.


Mindemellett a kép/webcam nem adja vissza a valóságot. Lehet, hogy a valóságban csak átlagosnak tekintenek, de ezt kompenzálhatod azzal, hogy jófej vagy. Erre is vannak könyvek, valami olyasmi a címe az egyiknek hogy "13 tipp, hogy hogyan nyerd meg az embereket".

2010. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

De mit értünk az alatt h test beszéd?Nem félek a lányoktól,normálisan,illedelmesen,ahogy kell velük.Néha kicsi csipkelődés,stb.De ezt a test beszéd dolgot nem értem:SDe azért,köszönöm a választ,majd nézek valami könyvet,cikket erről:)

Első:ha lehet nem rakok ki képet,nem akarom magam viszont látni puruttyán,napiszaron,stb;):D

2010. okt. 27. 23:35
 4/8 anonim ***** válasza:

szád, szemed, ahogyan állsz, karjaid hol vannak, mitcsinálsz veluk.


amugy jol irta az elso valahol olvastam en is hogy talakozasnal 77% az testbeszed, a maradek 13 meg kommunikacio.

2010. okt. 28. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A testbeszéd enciklopédiája nagyon frankó kis könyv el sem hiszed mennyi apró jelet küldenek a nők tudat alatt nekünk ha pl bejövünk nekik:D durva na:D
2010. okt. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Írásban könnyebben jönnek a szavak, kevesebb a gátlás a feszkó, és a másik is úgy értelmezi a szavaidat, ahogy neki tetszik. És ha tetszik neki akkor szépnek és jónak képzel el.


Élőben idegesek és zavartak lennétek, mert oda a névtelenség és az otthoni terep adta biztonságérzet.


Használd ki a netet és keress sok csajt!

2010. okt. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

01:01

Azért téves olyan értelemben ez a megállapítás, hogy interneten könnyebbe jönnek a szavak. Ez attól függ, hogy milyen ember vagy. Aki egész életét a gép előtt tölti, nagyon jól kifejezi magát msnen, érdekes személyiség lesz, de a való életben nem igazán tud kommunikálni. Ha ez fordítva van, akkor meg fordítva. Sajnos én is azok közé tartozom, akik az interneten jobban kitudják fejezni magukat mint a való életben, és őszintén a legtöbb barátnőmet én is az internet által szereztem meg. Nem hiába írtam (mivel én vagyok a második válaszoló), hogy szeretnék ilyen könyvet venni. Tisztában vagyok vele, ha stresszesen próbálom a könyv tartalmát felhasználni a való életben kudarcba fulladok. De szívesen próbálgatnám a leírt dolgokat benne, szívesen megfigyelném, hogy tényleg úgy van-e.

2010. okt. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
iGEN!
2010. nov. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!