Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, szerintetek mi ez?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, szerintetek mi ez?

Figyelt kérdés
sziasztok, azt szoktátok mondani, hogy egy férfire akkor mondjátok, hogy aranyos ha nem akartok tőle semmit vagy barát, de a minap integettem egy csajszinak akivel ismerjük egymást a házból és elhívott ebédelni és azt mondta hogy aranyos voltam ma.. most akkor ez mit jelent? :D
2010. okt. 27. 22:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Bár férfi vagyok,de szerintem nem vagy közömbös a csajnak!

HAJRÁÁÁÁ!!!!!

2010. okt. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
kösssz :D igyekszem
2010. okt. 27. 23:02
 3/7 anonim ***** válasza:

sztem ezz hülyeség h csak akkor mondjuk ha koptatunk...én nem. ez úgy működik, hogy ha egy lány azt mondja mikor megkrdezed hogy járna.e veled, vagy tetszel.e neki, és alány azt válaszolja hogy jhaj nagyon aranyyos vagy de.....

na az lekoptatás. de nem mindig lekoptatás ha vki aranyosnak gondol:D

2010. okt. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség, Én mondtam már annak is, akibe halálosan bele vagyok zúgva. :))
2010. okt. 27. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha igaz is ez a "ha azt mondja egy lány hogy aranyos akkor csak barát ként gondol rád" akkor két értelmű is lehet ez az aranyos szó ha kiejti egy lány a száján..az függ szerintem attól pl hogy milyen környezetben vagytok, szóval ha például elmentek sétálni és mondasz két bókot és azt mondja hogy aranyos vagy , akkor valószínűleg ezt ő nem úgy gondolja hogy "aranyos vagy" Magában gondolja "mint egy barát" hanem hogy aranyos vagy hogy megdicsértél
2010. okt. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
és hogy mondhatnál még ilyen bókokat..hisz azt midnig jól esik egy lánynak és kezdetben mit is mondhatna ha mondasz neki pl egy bókot ?..:D pl kössz b*meg vagy mittomén ..:D (előző)
2010. okt. 27. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ha csak azt mondom rá aranyos az nem jelenti hogy bejön nekem de ha azt mondom rá jól néz ki vagy helyes vagy jóképű.... az bejön
2010. okt. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!