Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy szólítsam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy szólítsam le? Vagy az gáz lenne? 15/L

Figyelt kérdés
Van egy 12.-es srác a suliba aki nagyon teccik, és néha egyedül szokott lenni, mint pl. ma is első óra előtti szünetben. Olvasgatott valamit, én meg gondolkoztam h odamennyek-e hozzá..de nemtudom mit mondjak neki. =( Lécci adjatok ötleteket. a nevét még nemtom meg még soha se beszéltem vele. =/
2010. okt. 27. 20:27
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
köszönöm ^^
2010. okt. 27. 20:54
 12/19 anonim ***** válasza:
én srác12.es és szerintem menj oda hozzá és kérdezd meg hogy beleülhetsz e az ölébe, vagy ráér e most a wcbe egy gyorsra...Ha ezek az alternatívák nem tetszenek akkor szerintem korodbelinél próbálkozz....:D
2010. okt. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
melyik suliba jársz? :D
2010. okt. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Kispesti Deák gimi =)
2010. okt. 28. 21:15
 15/19 anonim ***** válasza:
afene :-( az messze van
2010. okt. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

most mentél 9-be?:d

kérdezz meg töle valamit utbaigazitásként szoval érted.. mert h uj vagy itt és h nemtudod ezt vagy azt:d

amugy a deákot ismerem itt van közel és ismeröseim is járnak oda:)

2010. nov. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg mit olvas, mert szeretsz olvasni és jól jönne egy jó könyv, mert már egy hete nem olvastál normálisat...

Aztán ha ez megvan kérdezd az érettségiről, h hogy meg, mert az egyik barátnőd is most érettségizik és tök izgul

Perpill ennyi jutott most eszembe, majd mesélj mi volt! :)

2010. nov. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
oks köszönöm =)
2010. nov. 1. 19:21
 19/19 anonim ***** válasza:
Én ugy ismerkedtem meg múlt évbe egy sráccal h szalagavotjukra kértemmeghivot és beszéltem vele h nem e tud nekem szerezni meg mehetnénk egyuttmeg ilyennek és belement :D
2010. nov. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!