Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Alázkodtál már meg fiú/lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alázkodtál már meg fiú/lány miatt? Hogyan történt? Hogyan tetted túl magad?

Figyelt kérdés
2010. okt. 27. 11:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha ez megalázkodásnak számít:

Nagyon szerelmes voltam egy fiúba, elég sokat "lógtunk" együtt, aztán egy kirándulás után a lépcsőházukban bevallottam neki, hogy szeretnék tőle többet. Ő kereken nemet mondott, én meg elpityeredtem előtte, ekkor mondta, hogy távozzak, de én ténylegesen elszédültem, leültem a lépcsőre és ott bőgtem tovább. Ő meg addig állt felettem szótlanul, míg haza nem mentem.


Jó hülye voltam:)

2010. okt. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen, szerelmet vallottam neki nem mondott semmit, aztán volt barátnője, direkt lesmárolta előttem.. és közbe rám nézett és mosolygot.. Én meg a hülye lány sírtam azt sem tudtam mit tegyek. Aztán idővel jobb lett akkor voltam 15 éves ő meg 17. És eltelt azóta 4 év és szabályosan fut utánam, de én nem állok le vele.:-) Hisz 2 éve boldog vagyok a barátommal aki imád. Ez nekem megalázó volt. Megfogadtam hogy nem futtok többet a fiúk után.!
2010. okt. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

Nem. Előtte viszont már két lány igen na nekem ott végleg megszakad vmi ha egy lány megalázkodik az annyira szánalmas engem onnantól annyira se érdekel mint Babi néni :S

17/F

2010. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:05


Akkor te még nem voltál szerelmes...az ember hibázhat.

2010. okt. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem, és nem is fogok soha.
2010. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hehe,ez jön ám mint a villámcsapás,nem tudod befolyásolni,egyszer egyszer esik ami esik,

mindenkinek vannak ilyen történetei,de sztem nem kell megbánnunk ha kimondjuk amit érzünk,legalább megtettünk mindent,az igazságot nem kell szégyelni,persze tud kinos lenni,de ettöl senki nem kevesebb

2010. okt. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!