Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy kis problémám! Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy kis problémám! Mi lehet a gond? (a többi lent)

Figyelt kérdés
A szeszámomnak gyulladt pisi szaga van, és bevörösödött! Nem hiszem, hogy gomba a lenne, mert nem olyan a szaga, nem viszket, nem fáj, csak vörös! Párommal 4 éve vagyunk együtt, együtt is élünk, tudom, hogy nem csalt meg, és én sem őt, szóval nem ezzel van a gond! De akkor mi lehet ez? Első sorban próbálok itt megkérdezni titeket, lehet mással is volt már ilyen és tudtok tanácsot adni, ha nem akkor vágső esetre tartogatom az orvost! Sosem fordult még ilyen elő! Páromnak nincs semmi baja, utoljára 3 napja voltunk együtt... vagy is lettünk volna, mert akkor még nem volt vörös, és én nem vettem észre előtte fürdés közben, hogy bármi baja lenne. Aztán mikor a szájába vette volna, akkor mondta, hogy valami nem stimmel a szagával! Minden nap fürdök kétszer is, higiénikus vagyok! Egyszerüen nem értem! Tudtok segíteni? Mi lehet ez? Mi okozhat gyulladt pisi szagot, ami nem csak vizeléskor, hanem utána még a péniszemen is érezhető, hiába fürdök le? 24/F
2010. okt. 27. 09:27
 1/4 anonim ***** válasza:
nem lehet hogx húgyhólyag gyulladásod van?
2010. okt. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annak nem kéne fájnia? Lehet, nem tudom! De köszönöm a választ!
2010. okt. 27. 09:48
 3/4 anonim ***** válasza:
vagy lehet h vmi gombás fertőzésed van,jobb lenne kivizsgáltatni,nehogy átadd
2010. okt. 27. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A gombának lehet gyulladt pisi szaga? Nem hiszem...
2010. okt. 27. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!