Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Miért tetszik nektek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Miért tetszik nektek a fekete manusok?

Figyelt kérdés
Miért tetszik a magyar "nők"-nek a fekete manusok? Pl.: ez a IQ fighter Fekete Pákó is már régóta egy magyar nővel él együtt, gondolom nem a nyelv tudása és az esze miatt. Már gyerekük is van. Itt ez az X-Faktoros 19 éves "anya!?" aki még maga is gyerek, annak is fekete dákó kellett. Mi vonz titeket ebbe? A farkuk mérete?
2010. okt. 26. 14:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
"miért TETSZENEK nektek a fekete manusok"
2010. okt. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Nekem nem tetszik személy szerint. De biztos látnak bennük valamit :D Más mint a többi, érdekes, egzotikus vagy mit tudom én :D De ők is ugyan olyanok mint a többi ember, hiába más a szine előbb utóbb a belső értékeit szeretik meg a nők bennük.
2010. okt. 26. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
18%
attól, hogy nagy van neki, és más színű a bőre ugyanolyan jó ember lehet, mint bárki más.ne ez döntsön már, hogy ki milyen színű..-.-
2010. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
Egyet értek az előttem szólóval ;D
2010. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
én konkrétan egyáltalán nem akartam fekete pasit...ha egy éve valaki azt mondta volna, h az lesz, kiröhögöm...az elején tartottam is a távolságot, de aztán megismertem és levett a lábamról, a viselkedésével, az intelligenciájával...nem Fekete Pákó alapján kellene megítélni őket, az egy barom...ennyi erővel a fehér embereket meg Szintiboy-ról kellene megítélni? Hm? Minden népcsoporton belül akadnak idióták.
2010. okt. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
46%
És arra nem gondoltok, hogy ezzel csak továbbszennyezitek Európát? 100 év múlva kihal a fehér faj!
2010. okt. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
emberi faj van... nem fehér meg fekete... az ember egy faj, nekem minden ember ember, bocs, hogy emberi módon gondolkodom
2010. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ki a tökömet érdekli a fehér faj 100 év múlva, amikor rég meg fogok dögleni? Miért nekem kéne a boldogságomat feláldoznom, valami ködös célért 100 év múlva? Mindenki boldog akar lenni elsősorban, és ha valaki fekete pasival lesz boldog, akkor azzal lesz boldog, ennyi.
2010. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
88%

Ezért tart a világ ott, ahol. Mindenki csak a jelennel, mindenki csak magával foglalkozik. A jövő nemzedék meg le van sz@rva. Hurrá.


Csak arra nem gondoltok, hogy egyedül a fehér fajtára jellemző ez a baromi nagy be- és elfogadási mánia, másokra nem. Saját magunkat írtjuk ki.

2010. okt. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
akkor vegyél meg egy lakatlan szigetet, gyűjts magad köré árjákat (de vezettesd vissza a családfájukat többezer évre, nehogy legyen véletlenül valami más színű génjük), költözzetek el és csináljátok meg a saját fajfenntartó programotokat... és hagyjátok békén azt, akit nem érdekel a sok hülye összeesküvés meg fajelmélet
2010. okt. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!