Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja lehet velem? Bőv lent

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja lehet velem? Bőv lent

Figyelt kérdés

remélem nem lesz túl hosszu: szoval, középiskolában elsős vagyok, pár napja mult héten ellőre ültem lány mellé ő is beleegyezett (gond nélkül). De ma meg suli után msn-em beszéltünk és az volt, hogy el fog ülni mellőlem mert "nem akar ugy 5ös lenni hogy én melléülök inkbb tizstességesen kipuskázza a 2-est". Mi lehet a valódi ok? mert ez csak duma szerinem.


bocs ha rossz kategória, de később esetleg összeakartam volna jönni vele tetszik stb... de nem tudja. normlis válaszokat pls!


2010. okt. 25. 20:43
 1/7 anonim ***** válasza:

Valószínűleg nem jössz be neki. Elsőben még ismeretlen vagy, egy ismeretlennek meg buszon sem mondod azt, hogy nem ülhetsz le mellém, mert nem jössz be. Gondolom elsőre udvariasabb mindenki, leülhettél, aztán még mielőtt nagyon belelendülsz leállított.


Fuss nála pár kört, vegyél vissza, van 4 éved minimum. :)

2010. okt. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

szerintem valamit megtudott rolad ami neki nem teccik:p

amugy meg egyszeruen kerdezz ra..ez nálam mindig beválik

2010. okt. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Fingottal mellette?
2010. okt. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

semmit se csinltam

nem voltam bunkó, sőt....

semmi roszsat nem csináltam max a multbol lehet valami, de utálomk, hogy nem tudom mi!!!

2010. okt. 25. 21:54
 5/7 A kérdező kommentje:
de az kizárt hogy vmit érez jó vagy orszs irányba ugye?
2010. okt. 25. 21:54
 6/7 anonim ***** válasza:

A) a barátnői elkezdték cikizni veled.

B) rájött, hogy bejön neked, de nem akar osztálytárssal kezdeni. Ez teljesen érthető.

C) rájött, hogy bejön neked, de nem kölcsönös, így óvatosan kikosaraz.

D) bejössz neki, és épp ezért zavarta a jelenléted.


Hirtelen ennyi jutott eszembe.

2010. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösz a választ
2010. okt. 27. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!