Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki csalódott már elég nagyot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csalódott már elég nagyot egy nőben az mikor tud ujra talpra állni?

Figyelt kérdés
Nekem kell egy pasi de azt mondta ne szeressek belé mert nem akar komoly kapcsolatot!Én türelmes vagyok!Volt neki egy felesége,és az elhagyta egy másik pasiért!A pasi 38 éves!És ez 2 éve történt és 14 évet voltak együtt!Mikor tud túllépni rajta?Igaz az h idősebb korban nehezebb túlépni?És mit tegyek h közelebb kerüljek hozzá?
2010. okt. 25. 19:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy az illető mennyire érzelmes, és hogy mennyire volt jó a kapcsolat. A férfi nem a kora miatt nem tud túllépni rajta, hanem, mert hosszú volt a kapcsolat. Két év alatt is sokminden történik, nem hogy 14 év alatt. Talán teljesen soha nem fogja tudni feldolgozni.
2010. okt. 25. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

12 éves kapcsolat után kb. 6 óra kellett míg sikerült talpra állni.

Gondoltam, egy másik nővel könnyebb felejteni. Ez bejött, már harmadik éve tart...

34f

2010. okt. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
utolsó ezek szerint volt mellette egy szeretőd h ilyen gyorsan sikerült!
2010. okt. 26. 09:52
 4/5 anonim ***** válasza:

Honnan veszed, hogy szeretője volt? Lehet, hogy ezer más baja volt, akár a párjával, akár magával.


Javaslom, amíg rá vársz, nézz utána a magyar helyesírás szabályainak.

2010. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem volt szeretőm. Tök véletlenül sikerült...

Ismertük egymást már egy ideje. Bepróbálkoztam és összejött. Azóta is együtt vagyunk.

2010. okt. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!