Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi maradna akkor nekem? :/

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi maradna akkor nekem? :/

Figyelt kérdés

Érthetetlen. Egyszerűen amikor meglátom a gyomrom mintha teljesen összeszorulna és a szívem is össze vissza kalimpál. Ezeket az érzéseket váltja ki belőlem Ő. Egy olyan ember, akit alig ismerek. De a puszta látványa annyira lenyűgöz, hogy ismeretlenül is megkapná a szívemet és annak minden szeretetét. Érthetetlen. Felejtenem kellene? De mit felejtsek ha egyszer alig ismerem? Felejtsem a szemét, arcát, hangját, illatát és mozdulatait? Nem. Azt semmiképp. Hogy is felejthetném el azt az embert aki ilyen erős és hatalmas érzéseket vált ki belőlem? Nem. Bármit eltudnék viselni, de ilyen különleges ember felejtését azt nem. Mi maradna akkor nekem? Üresség. Határtalan és mély üresség..


Igen. Ez egy idézet, te teljesen magarma ismertem, ezért így egyszerűbb volt. Szóval szerintetek felejtsem el, és ne figyeljek rá? Mert ezt így nem lehet folytatni, ezt így nem bírom:(


2010. okt. 25. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
what the fuck? hülyegyerek
2010. okt. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ki a hülyegyerek bmeg?-.-
2010. okt. 25. 16:56
 3/7 Gitarhero ***** válasza:

Gondolom a Kedves válaszoló író társam rád célzott ezzel az igen őszinte és igaz kijelentésével :D

Am hallod..legalább maradna gyomrod meg szíved!:-)

2010. okt. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem menjetek már a p.csába. nem lehet normális válaszokat írni?:O
2010. okt. 25. 17:21
 5/7 Gitarhero ***** válasza:
>:D
2010. okt. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hadd kérdezzem már meg, miért nem akarod megismerni? Miért akarod elfelejteni? Van valami beton kemény ok rá? Van csaja esetleg? Akkor is próbálkozhatsz. Ha magadnak nem adod meg az esélyt, akkor mit vársz a másiktól???

Szal inkább azon törd a fejedet, hogy tudnál vele megismerkedni. Amíg nem késő...Vagy már az?

2010. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ismerd meg!!! Az, hogy csak látod, nem elég. Lehet belsőleg totál más, és nem is illenétek össze... Ne kergess illúziókat...
2010. okt. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!