Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

✖kisegoista✖ kérdése:

Most mit mondjak neki?

Figyelt kérdés
egy hete, hogy összejöttem azzal a pasival, akivel tavaj is jártam. A szakításunk oka, a nyári szünetben levő, távolság. most megkérdezte ezt a járás cuccok, mert megint megtetszettem neki. A lényeg, hogy azt mondta, tartsam titokba a járásunkat, mert akkor az lenne mint tavaj. Vagyis mert tavaj, egyfolytában körülöttünk voltak a többiek, szinte a fél suli. az már tényleg kibírhatatlan volt, amit műveltek. Oké, de ha titokban tartom, akkor mikor lehetünk kettesben? Együtt? szinte csak suliba tudunk találkozni. ott meg játsszam a havert? Ez milyen járás? Eldöntöttem, beszélni fogok vele. De szerintetek mit mondjak? Lehetőleg lányok válaszoljanak, vagy értelmesebb srácok.
2010. okt. 25. 14:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Én értelmes srác vagyok. Először is tanuld meg, hogy a "tavaly" nem pontos j.

Aztán tanuld meg a helyhatározóknál a "ba-be" és a "ban-ben" között igen nagy a különbség.


És akkor a kérdésedre: minek kell neked olyan férfi, aki nem vállal fel téged?

2010. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Lány vagyok!


egyrlszt: igaza van az első komizónak miért kell olyan férfi aki nem vállal fel!?


másrészt én a helyedben odamneék hozzá és nem érdekel ki látja ki nem a szamébe mondanáám ezt ás ha nem válal fel hagyd ott!!



de ez te arjtad múliik

2010. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha ilyet kér, akkor szerintem nem érdemes vele foglalkozni, másrészt meg ha annyira tetszettél volna neki tavaly, akkor nem szakít veled. Így meg kb. hülyének néz, hogy ,,megint tetszel" neki, és járjatok megint, de tartsd titokban!

A fogalmazásod alapján 13-16 éves lehetsz, de végülis akármennyi is vagy, szerintem ne engedd, hogy hülyét csináljanak belőled!


Még jó, hogy normális fiúk is léteznek, nem csak ,,ilyenek"!


21/l



UI: Ha valamit fogalmazol, olvasd át, mielőtt elküldöd, hogy ne legyen teli helyesírási hibákkal!

2010. okt. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

1 kérdezőnek mondom: Köszönöm a nyelvtant.

Amúgy meg, mind a ketten szeretjük egymást :( De ha elmondjuk vkibek a járás, akkor az kürtölni fogja, és megint ott tartunk, h a félsuli körülvesz minket, közben azt kiabálják: Csókot, Csókot. Így nem tod, de ha tapasztalod, naon szar. :(

2010. okt. 25. 15:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Eltérve a tényektől, szerintetek hogy mondjam meg, h ha így megy tovább, megint szakítás lesz a vége (egyiken sem akarjuk.) hogy mondjam meg neki, h tennünk kell ezért vmit? Hogyan mondjam!!!!
2010. okt. 25. 15:28
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez csak azoknak és csak akkor okoz problémát (már hogy az, hogy mindenki megtudja, és gyerekesen viselkedve egész nap más témájuk sem lesz, csak ti, és nógatnak, meg körülvesznek titeket, stb.), ha kb. 9-10, max. 11-12 évesek vagytok...
2010. okt. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ja, és úgy mondjad meg neki: te, figyelj már, Laci (vagy ami a neve): oldjuk már meg ezt a problémát, mert ez így nekem nem jó!
2010. okt. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

a kor, az nem talált. 14 vok, csak az osztályom... vagyis a suli, szinte vissza felé fejődik -.-

amúgy meg kösz a tippet. ez még be is jöhet. XD

2010. okt. 26. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!