Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér fiú lehet boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér fiú lehet boldog?

Figyelt kérdés

Nagyon kövér. 110kg/180cm.

Azt mondják, hogy jófej vagyok, de nem igazán nézek ki jól. Látom, hogy az ismerőseim boldogok, miközben én egyedül vagyok. Próbáltam fogyókúrázni, de nem igazán sikerült. Önbizalmam se nagyon van, a lányok akiket ismerek csak barátkozni akarnak. Mit tehetnék? Van remény? Nem akarok egyedül lenni.


2010. okt. 25. 02:22
1 2 3 4
 31/32 anonim válasza:

legyél igényes :))

ennyi. :)

legyél jófej, szeretetreméltó.

meg vágj bozontot :)

2012. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim válasza:
Hát persze, hogy lehetsz boldog. Én sem vagyok nádszál, de én már megtanultam meglátni a szépet saját magamon. Sportolj, és ne legyél elégedetlen magaddal, mert akkor ezt fogod sugározni. Szurkolok neked!
2012. júl. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!