Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér fiú lehet boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér fiú lehet boldog?

Figyelt kérdés

Nagyon kövér. 110kg/180cm.

Azt mondják, hogy jófej vagyok, de nem igazán nézek ki jól. Látom, hogy az ismerőseim boldogok, miközben én egyedül vagyok. Próbáltam fogyókúrázni, de nem igazán sikerült. Önbizalmam se nagyon van, a lányok akiket ismerek csak barátkozni akarnak. Mit tehetnék? Van remény? Nem akarok egyedül lenni.


2010. okt. 25. 02:22
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ismerek olyanokat, akik kövérek, pocakosak, és van barátnőjük. Önbizalom kérdése is. Nem kell csontsoványra fogyni, de próbálj erősíteni, hogy ne az jusson a lányoknak eszükbe Rólad, hogy "kövér, hájas", hanem az, hogy "nagydarab, erős."
2010. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
73%

"Kövér fiú lehet boldog?"


Lehet. Én 196 cm vagyok és 80 kg mégis olyan boldogtalan, hogy kénytelen vagyok rá gyógyszert szedni.

2010. nov. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
68%

15:54

Ezt milyen logika alapján hoztad össze?:D

Attól, hogy egy nő nem a pénzre hajt, nem azt jelenti, hogy csúnyaságából eredően kénytelen leereszkedni a kevésbé pénzes pasik szintjére. 2 csoport megy a pénzre: az elkényeztetett, üresfejű, felszínes, apuci pénzéhez hozzászokott buta k.rvák vagy a világéletében csóró, ezért a pasikat tudatosan kizsákmányoló nyomorultak, akik erre tették fel az életüket.

Szerinted ennek mi köze van a kinézethez de komolyan? Azzal meg ti vágjátok saját magatok alatt a fát kedves férfiak, hogy a szilikonmellű-szájú, póthajas, agyonvakolt playmateknél kezdődik számotokra a női szépség.

2010. nov. 10. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
67%

Az utolsónak van igaza!

Már nem azért mondom, de kib*szottul sértő, hogy gy kalap alá veszitek az összes XX kromoszómájú embert a világon, mondván, hogy a pénz az elsődleges szempont a nőknél, utána meg a külső. Mi meg - ilyen alapon - mondhatnánk azt, hogy az ÖSSZES pasi KIVÉTEL NÉLKÜL a szőke, plázába járó, divatmajom szilikoncicákra megy, csak azért, mert lehet őket mutogatni.

Természetsen aláírom, hogy vannak olyan csajok, akiknek elég elcs*szett értékrend lebeg a szemük előtt és a pénzre buknak, de az nem igaz, hogy mindenki ilyen.

Egyébként - hogy az eredeti kérdésre is válaszoljak - szerintem is lehet boldog. Én sem vayok csontsovány, van rajtam fölösleg, és nekem is a kicsit mackósabb pasik jönnek be. És k*rvára nem a pénz meg ilyenek, hanem a személyiség és az intelligencia az, amit igazán tudok értékeni.

2010. nov. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

tegnap 21:33


Pedig a nőknél első szempont a pénz (evolúciós biológia 101: a nő fő célja olyan párt találni, aki garantálja az utódok biztonságát, magyarul erős és elsősorban gazdag).


Amit te és a többi hisztiző sem ért: hogy a nőknél ELSŐ szempont a pénz, és nem KIZÁRÓLAGOS. Mit jelent ez?


Pénze az embereknek nem egyenlően van, van, aki 70 ezret keres, van, aki 0 Ft-ot, van, aki 180 ezret és van, aki 760 ezret. De a gyakorlatban nem ilyen sokféle anyagi helyzet van, hanem klasszisok vannak. A legtöbb ember Magyarországon nettó 100 és 150 között keres. Aki mondjuk ez alatt, az szegény, aki e fölött, az már jobban el van eresztve, aki mondjuk 250-300 fölött, az érezhetően jómódú, aki pedig 500 ezer- 1 M felett, az errefelé már elitnek számít. (Havi 1M már az USA-ban is jó fizetésnek számít, bár ott még nem elit).


Ennyi. Összesen 4-5 réteg van. És ezen belül tökéletesen mindegy, hogy valaki 109 vagy 113 ezret keres. A legtöbb ember egyébként is átlag körül keres, a gazdagok kevesebben vannak. Konkrétan kevesebb gazdag férfi (nettó 500 fölött kereső) van, mint jó nő.


Ezért aztán piszkosul nem mindegy, hogy a férfinak pl. milyen a személyisége, mert ha átlagosan keres, akkor semmivel se jobbak az esélyei a többi átlagos keresetűnél. Tehát két átlagos keresetű férfi közül hogy melyiknek van esélye a nőknél, az nem a pénzüktől fog függni, hanem ezer más dologtól. A gazdagok szerzik meg a legjobban kinéző nőket, de ennek semmi gyakorlati jelentősége nincs az átlagos férfi számára. Abba, hogy nem fog playmate-ekkel járni, nem nehéz belenyugodni.


Ha valaki alacsony, dagi és a személyisége sem megnyerő, akkor csak akkor van esélye nőt szerezni, ha egy klasszissal gazdagabb, mint az átlag. Ha csak átlagosan keres, akkor az átlagos keresetűek sorának végén fog állni. Ha nem tudja növelni a jövedelmét, akor csak akkor lesz esélye a nőknél, ha egyéb paramétereit javítja. Mondjuk lefogy. Vagy humoros, vidám, szimpatikus, érdekes személyiséggé válik.


Szóval ideje befejezni a hisztit. A nők ne tagadják, hogy a pénz első szempont náluk, ugyanis ez evolúciós biológiai tény. Egy gazdag ember akkor és annyi nőt szerez magának, amennyit nem szégyell. Filmsztárok, bankvezérek néhány évente cserélgetik a barátnőiket, és mindig van jelentkező bőven. A gyakorlatban, a legtöbb ember számára ennek semmi jelentősége, mert a középrétegen belül nincsenek érzékelhető jövedelemkülönbségek, amik döntőek lehetnek. Úgyhogy a férfiak is abbahagyhatják az önsajnáltatást.

2010. nov. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
54%
utolsó akkor mivel magyarázod azt, hogy valaki úgy ment pl férjhez hogy a férjének nem volt (sok) pénze?
2010. nov. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

ma 19:32


A megoldás ott van a hozzászólásomban, csak figyelmesen el kellene olvasni.

2010. nov. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
maximum azzal tudok egyetérteni, hogy a pénz fontos szempont LEHET. de hidd el, hogy van aki nem a pénzéért szereti a férjét/barátját. képzeld *megdöbbentő tény fog következni másodperceken belül* a szegényebb országokban, városokban is szereti egymást 2 különböző nemű egyed!! Afrikában pl nem hiszem hogy a keresetet néznék nagyon, mert ha azt néznék, akkor soha nem menne férjhez, nem szülne gyerekeket stb. szóval lehet, hogy ha választhat 2 neki tetsző ember közül, akkor inkább gazdagabbat választja, de ez nem mindig döntő szempont.
2010. nov. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
21:33 vagyok. Ha jól értelmeztem a hozzászóládosat, te azt állítod, hogy egy nő képes feleségül menni egy férfihez kizárólag a pénze miatt, még akkor is, ha egyébként nem szereté. Ez RÖHEJES. Nem azt mondom, hogy egyáltalán nincsenek ilyen nők, mert vannak, de nem kéne általánosítani. A "biológia törvényére" meg csak annyit mondanék, hogy nem láthatsz bele senki fejébe sem, úgyhogy nem tudhatod, hogy ki miért szeret valakit. Azt akarod, hogy beismerjük, hogy a pénz az elsődleges szempont számunkra? Hát azt lesheted, mert rohadtul nem így van, legalábbis nem mindenkinél. Egyébként ha már itt tartunk, én meg azt mondom, hogy az ÖSSZES férfi KIVÉTEL NÉLKÜL belső késztetést érez arra, hogy a nők felett uralkodjon.
2010. nov. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Egyébként ha ennyire a pénz az első, hogy lehet, hogy egyik ismerősöm hozzáment egy átlagjövedelemmel rendelkező, abszolút nem jóképű férfihez?

(Előző voltam.)

2010. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!