Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér fiú lehet boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér fiú lehet boldog?

Figyelt kérdés

Nagyon kövér. 110kg/180cm.

Azt mondják, hogy jófej vagyok, de nem igazán nézek ki jól. Látom, hogy az ismerőseim boldogok, miközben én egyedül vagyok. Próbáltam fogyókúrázni, de nem igazán sikerült. Önbizalmam se nagyon van, a lányok akiket ismerek csak barátkozni akarnak. Mit tehetnék? Van remény? Nem akarok egyedül lenni.


2010. okt. 25. 02:22
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

12:26! Légy szíves Te ne oktass ki senkit, Te az az önimádó nyomorék $eggfej vagy, aki miatt minden nap megéri lemennem a konditerembe..:) Te vagy az , aki 2 percenként issza a vizet, márkás edzőcuccokban feszeng, 1 percenként nézi magát a tükörben, és a haját igazítja..:D ha bejön egy fullos csaj, 1ből odamegy és felajánlja a segítségét! És mindezt csak azért, mert undorítóan büszke vagy magadra!:D:D


Kérdező!! Én konditermet vezetek, ha bármilyen kérdésed van írj privit! edzésterv,kaja,stb.

2010. okt. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
88%

"a csajoknak az egyik legelhanyagolhatóbb szempont a férfi külseje"


Az én barátnőm többször akart már velem szakítani azért, mert nem vagyok elég izmos. Szóval ezt nekem ne akard bedumálni.


Kérdező: legyél boldog, mert te még mindig jobb helyzetben vagy annál, akit azért nem szeretnek, mert vékony. Hízni nehezebb.

2010. okt. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
42%

16:50-es, melyik terem lenne az?


A víz ivás az megvan, de azt csak azért, mert minden normális ember egy kemény edzés alatt megiszik elég vizet.


A többiben viszont nagyon ráb@sztál. Nem járok márkás cuccokban, sőt, kesztyűt sem hordok, nem nagyon izgat, hogy ki jön be a terembe, magamnak edzek, és nem vagyok önimádó, csupán leírtam a véleményem. És én is tudok tanácsokat adni, ha kell, sőt lehet, hogy jobbakat, mint te, mert attól, hogy termet vezetsz, full nem garancia arra, hogy értesz is hozzá, ismerek olyan teremtulajt, aki max squasholni jár le a saját termébe...

2010. okt. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

16:50 vagyok

nem írom a termet, nincs szükségem reklámra:)

testépítő vagyok...:)....nem írom az eredményeimet, mert nem futtatom magam....de lehet,h értek hozzá..:D

visszagondolva bunkó voltam....ne haragudj....hirtelen felkaptam a vizet:)

2010. okt. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
nem
2010. okt. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
8%

ex 16:50-es egy utolsó kérdés, te hány percenként iszol vizet egy igazán intenzív edzés közben, ha mondjuk Nitric Oxide-os cuccot ittál edzés előtt? :) Mert nekem sorozatok közben muszáj innom, főként az edzés elején. De ez is tuti a divat miatt van...



Én pedig csak leírtam, hogy milyen előnyei vannak annak, ha valaki nem kövér, mivel ezek napi szinten megtörténnek.


Továbbá leírtam, hogy saját maga miatt változtasson az életmódján és ne másokért.


Nem értem, hogy min kaptad fel a vizet. Főként azért, mivel a legtöbb teremtulaj azokból él, akik "divatból" járnak le a terembe, lent vannak 1 órát, dobálják a súlyokat, megvesznek minden sza@rt, esetleg még személyi edzőt is fizetnek... Mert valljuk be, aki azért jár le, mert életformává vált neki az edzés, az nem fog otthagyni 4-500 forintot egy 30g-s turmixért, és nem fog 1500-2000 forintot kifizetni óránként egy személyi edzőnek, mert érzi, hogy neki mi a jó, sőt egy ilyen ember nem b@szik el fél órát a haspadon, mer az jó, hanem ténylegesen a feknyomópadokat, kereteket használja, amiket drágább beszerezni, mint a haspadot....

2010. okt. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:

12:26!

Nem szeretnék vitába szállni veled..:)

nem menjünk bele,hogy mennyi vizet iszom, Te is tolod a vasat, ezáltal tudod, h ahány ember annyiféle edzés!

Azért kaptam fel a vizet, mert pszichológiai szempontból nem volt előnyös, hogy beletapostad a földbe! Azért írt ide, mert segítséget várt, de Te csak kihasználtad az alkalmat,h magadat fényezd.....ami nem baj, csak egy határt átléptél! Mind1....nem vitázni akarok, csak rosszul esett,hogy segítség helyett hátráltatod!

majd 1x Te is belátod ezeket a dolgokat....én is ilyen voltam, mint Te..:D...de történt vmi, amitől megváltoztak a nézeteim!Örülök,ha segíthetek valakinek!

Még 1x ne haragudj, tudom,h hirtelen felindulásból bunkó voltam.....sajnálom!

Jahh..és a kérdésedre felelve, tudod nem érdekel,h hány pénzes donhuán jár a termembe....és ,h csak miattuk van szoli, és lépcsőgép..:D....az bármit megér,ha kitehetek egy újabb érmet vitrinbe, amit egy olyan ,,fiam" hoz nekem aki az én szárnyaim alatt vastagodik!

Minden jót!

2010. okt. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
35%
Aki azt írta h. csak a gazdagoknak és a jó külsejű pasinak lehet szép barátnője az téved.Én olyan átlagos fejű,de viszonylag jó alaku(vékony)lány vagyok és nekem is volt mackós barátom és egyáltalán nem volt gazdag.Aki csak a külsőre megy az még nem érett egy komoly kapcsolathoz.Nem a külsőből "lehet megélni", idővel úgy is mindenki megváltozik és "elcsúnyul"Persze kell a külső vonzalom,de mindnekinek más a szép.Sőt a haveri társaságban van egy fiú aki szerintem van vagy 100 kg.Igaz neki van pénze,de a barátnőjének is szóval nem a pénz miatt van vele, de a barátnője nagyon szép, mivel van pénze így sokat ad magára és akár foto modell is lehetne,mert nagyon jól néz ki.Sőt sok nő van úgy aki kifejezetten a mackós pasikat kedvelik.Ha egészségtelenül kövér vagy akkor magadért kell lefogynod,nem pedig a csajok miatt.Ha te szépnek látod magad és egészségesebb vagy akkor boldogabb is vagy és nem pedig azért leszel boldog mert van melletted valaki.Sok olyan ember van akinek családja van és mégsem boldog.
2010. okt. 27. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

előző: kár hogy nem ismerlek :( Az a baj, hogy én sem nagyon tetszem magamnak. Próbálok ellene tenni, a szándék megvan, az akaraterő már kevésbé sajnos. De rajta vagyok. Addig is viszont nem igazán érzem magam boldognak, és utálom már hogy nincs senkim.


Konditeremben igazán nem tudok gondolkodni, ott ahol élek nincs, és nem igazán tudom anyagilag megengedni magamnak az utazást/bérletet.


Annak örülök, hogy vannak olyan lányok, akiknek a nagyobb darab srácok tetszenek, azt hiszem akkor én vagyok szerencsétlen, hogy az ismerőseim között nincs ilyen.

2010. okt. 28. 06:25
 20/32 anonim ***** válasza:
66%
07:28! Óriási tévedésben vagy! Ne akard nekem bemesélni h az a csaj akinek van pénze ne igényli a pénzt! Pont hogy mivel már a joléthez van szokva, neki alap az h mindene megvan! A pénz meg a legeslegfontosabb szempont 20 fölött a nőknek a práválasztásban, akárki akármit hazudik. Nézzetek körül kiknek vannak jó női hosszutávon, a gazdagoknak. A csunya csajok meg nem azért nem járnak pénzessel mert ők "rendesebbek" hanem mert tisztában vannak a lehetőségeikkel. Amugy ők is ugyanugy beülnének szívük szerint a BMW-be hogy a barátnőik irigykedjenek rájuk, de mivel nem tehetik így azt hazudják h "nem kell h a pasinak legyen pénze"
2010. okt. 28. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!