Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kövér fiú lehet boldog?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kövér fiú lehet boldog?

Figyelt kérdés

Nagyon kövér. 110kg/180cm.

Azt mondják, hogy jófej vagyok, de nem igazán nézek ki jól. Látom, hogy az ismerőseim boldogok, miközben én egyedül vagyok. Próbáltam fogyókúrázni, de nem igazán sikerült. Önbizalmam se nagyon van, a lányok akiket ismerek csak barátkozni akarnak. Mit tehetnék? Van remény? Nem akarok egyedül lenni.


2010. okt. 25. 02:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%

Addig örülj, amíg csak ennyi vagy. Egyébként ne fogyókúrázz, mert az baromság. Azzal csak az izmaidat fogyod le, ha vannak, de a zsír megmarad. Testmozgás, öregem. Ne az étrendeden változtass, hanem az életmódodon. Kocogás, reggelente 10-20 guggolás, ugyanennyi fekvő, stb.


De a kérdésre válaszolva, lehetsz boldog így is. Legyél igényes, adj magadra, foglalkozz magaddal. Ne bánkódj, mert az nem vonzó, legyél tökös, akkor nem lesz baj. 22/f

2010. okt. 25. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

ismerek kövér fiúkat, akiknek van barátnőjük. nem csak a kövérségen múlik. az, ha jófej, vicces vagy sokat segíthet :D

és tényleg sportolj, de ne bánkódj mindig a testsúlyodon. :)

2010. okt. 25. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%

"Kövér fiú lehet boldog?"


Lehet.


"Azt mondják, hogy jófej vagyok, de nem igazán nézek ki jól."


Az elhízottság sajnos nem vonzó. Bár ha emellett még erős is vagy, pl. sportolsz, az javít a helyzeteden. Persze a 110 kg akkor is sok, ha amúgy izmos vagy.


"Látom, hogy az ismerőseim boldogok, miközben én egyedül vagyok."


Sok összetevője van annak, hogy valaki össze tud-e jönni nőkkel. A kinézet a sok tényező közül az egyik. Ha kövér vagy, az hátrány. Vagy tudod előnyökkel kompenzálni, és akkor lehetsz 150 kg is, vagy nem, és akkor nem.


"Próbáltam fogyókúrázni, de nem igazán sikerült."


Gondolom, ilyen néhány hetes felbuzdulásaid voltak, csodareceptekkel, diétákkal stb. Az ilyesmi több kárt okoz, mint amennyi haszna van. Normális mennyiséget kell enni (nem annál többet), és az átlagosnál többet mozogni. Ettől végül le fogsz fogyni, de ez egy több éves folyamat is lehet.


"Önbizalmam se nagyon van, a lányok akiket ismerek csak barátkozni akarnak."


Ez egy másik téma. Ugyan árt az önbizalmadnak és a vonzóságodnak is a kövérség, de nemcsak ezen múlik a történet. Persze ha zavar a kövérséged, akkor sosem lesz meg benned az az életvidámság és magabiztosság, ami vonzza a nőket.

2010. okt. 25. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
65%

"Próbáltam fogyókúrázni, de nem igazán sikerült."


Hát fiam, nem modell vagy, ne fogyókúrázz. Mozogjál.

2010. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
88%
Nagyon is lehetsz boldog! Olyan lányt keress, aki elfogad így ahogy vagy és nem akar megváltoztatni. Szerelmem 185 cm és 105 kg, így szeretem, ahogy van! És én 61 kg vagyok. Néha elkezdi szidni magát, hogy kövér, na, akkor szoktam neki mondani, hogyha lefogyasztja magát, akkor már nem lesz ugyanaz, mint akit megismertem. Fogadd el magad, semmivel nem vagy kevesebb, mint a kigyúrt divatmajmok. Drukkolok Neked!
2010. okt. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
lehet boldog és egy vékony is lehet boldogtalan.Ne másoknak akarj megfelelni, hanem magadnak.Ha te nem érzed jól magad a bőrödben,akkor barátnővel sem leszel boldog hosszú távon.Amúgy vannak lányok akik a kövéreket szeretik,de inkább na csak a külsőd hanem az egészséged miatt próbálj lefogyni, ha az rendben van,akkor már nyogodtabban tudsz udvarolni, amúgy valszeg ezért nincs önbizalmad,mert nem tetszel magadnak, így meg nehéz lesz bnőt találni.Szóval elöbb magadban tedd helyre a dolgokat.
2010. okt. 25. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, jófejek vagytok :) Igyekszem elhitetni magammal, hogy van akinek én jövök be, de az eddigi tapasztalataim nem ezt mutatják. Próbálok nem másnak megfelelni, de nehéz, amikor mindenhonnan az jön, hogy a kövér az ocsmány. Néha sírni tudnék, amikor látom, hogy 50 kilós csajok panaszkodnak, hogy kövérek. Nagyon kifacsart elvárásai vannak a világnak úgy érzem.


Ha legalább lenne valami pozitív tapasztalatom, akkor úgy érezném hogy van mire alapozni, de oda jutottam, hogy nem is tudok miről beszélni egy csajjal. Nem nagyon van bennem semmi, úgy érzem, és hát igen, magamnak sem felelek meg :(

2010. okt. 25. 08:59
 8/32 anonim ***** válasza:

Létfontosságú tápanyagokat ne vonj meg magadtól.Szerintem is a mozgás segíthet. Ha van kedved hozzá, bringázz, sok izmot megmozgat, és nem unalmas, mert mindig más környezetben vagy. Most még jó az idő hozzá, de télen is űzhető a nagyon hideg és csúszós napok kivételével.

Amúgy én nem vagyok kövér, de nekem sincs sikerem a csajoknál.

2010. okt. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
74%

Ekkora kamukat, mint amiket leírtak...


Lehetsz boldog, ha eszel, vagy vmi tudatmódosítót szedsz, vagy valami, de, ha a boldogság az, hogy szép barátnőd van, akkor sajnos el kell, hogy keserítselek, nem lesz szép barátnőd, csak csúnya, vagy kövér. Hacsak nem vagy nagyon gazdag, mert az mindent ellensúlyoz.


Hidd el, én tapasztalatból beszélek, voltam én is kövér, de kitartó munkával oda jutottam, hogy már megfordulnak utánam a kiscsajok az utcán, és ha pl elmegyek valahova kajálni, akkor csak azért kaphatok nagyobb adagot, esetleg olyan dolgot menüben, amit amúgy nem lehet, és sokkal drágább lenne, mert bejövök a kiszolgálónak. Nem volt könnyű, és nem volt olcsó sem, a havi bérletem az edzőterembe 7500 forint, ehhez hozzá jönnek a tápkiegek még majd 30000 forint/hó, és az időről, amit lent töltök ne is beszéljünk, de nekem már életformává vált.


Szóval szerintem ahelyett, hogy siránkozol, és beéred azzal, aki marad, ahelyett kezdj el komolyan mozogni, válts életmódot, légy nyitott, hidd el, jelentősen javítani fog az életeden.


Arról nem is beszélve, hogy a kövérség nemcsak nem esztétikus, hanem veszélyes is, járj el mozogni, ne egyél össze minden sz@rt, és ezt első sorban ne másért, hanem magadért tedd, és az egészségedért, és legyen erőd végigcsinálni....


Lehet lepontozni, de én őszinte véleményt mondtam...

2010. okt. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
37%
Lehetsz. Mivel a csajoknak az egyik legelhanyagolhatóbb szempont a férfi külseje. Ha pénzes vagy és ezt ki is mutatod akkor igy is lehet jo csajod. Ha nem akkor gáz van.
2010. okt. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!