Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Óvszernek melyik márkát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Óvszernek melyik márkát ajánlanátok? 17F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Izgalmas kedd fog következni az életemben: végre 2 hónap után a barátnőm beleeggyezett, hogy eltöltsünk egy közös éjszakát. :) Mindkettőnknek ez lesz az első alkalom, szal várjuk már... :) Remélem isteni lesz. Minden tőlem telhetőt meg fogok tenni és gyengéd leszek. Lévén, hogy ez az első éjszakánk, valószínüleg "csak" petting lesz. (Nekem már ez is igazán izgalmas dolog lesz, az tuti!). DE! Sosem árt felkészülni, mert nem kizárt, hogy tovább megyünk... A kérdésem a következő: ti milyen óvszert ajánlanátok? Milyen márkát? Milyen típust? Melyikben bízhatok meg?


2010. okt. 24. 20:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
17 évesen még nagyon korai.
2010. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
van próbaterem a tescoban???!!!
2010. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

LifeStyle -Intense sztem a legjobb :)

Ha még az első éjszaka, akkor ne feküdjetek le :) Nem azért, mert hülyeségnek tartom, hanem hidd el, jó az a kis "húzzuk egymást" időszak :P és így egyre jobban megismeritek majd egymás testét, tehát kisebb az esélye, h a csajnak fáj majd az első :)

2010. okt. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Valószínű,hogy tovább mentek,általában így szokott lenni..Nekünk a Durex nem vált be,egyszer valahogy lecsúszott páromról,de úgy hogy bennem maradt..mondnom se kell,hogy mehettem 72 órás tabiért.Szerintem a lifestyle lenne a legjobb.Bár mindenkinek más felel meg.Nem is akarok senkit se elrémiszteni a Durextől,mert valakinek ez valakinek az nem jön be.Mindenképpen normális boltban vedd meg( ne piacon :D ).És a használtai utasítást olvasd el és tartsd be. :) Mielőtt nevetnél, a sperma tárolós kis rész miatt olvasd el.Sok sikert,ha gondolod elmesélheted itt,hogy milyen volt,mi történt. :)

18/L

2010. okt. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 X. Maté ***** válasza:
azért előtte maszturbálj egy jót! :) Teli tárral hamar vége a vadászatnak :D
2010. okt. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 X. Maté ***** válasza:

20:19

Mert nem a legnagyobb méretet kell venni a legkisebbre :)

2010. okt. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Mondom mindenkinek más jön be. Nem kicsi szerencsére a mérete és nem is xl-est vettünk,hanem classicot..Soha nem volt vele baj,akkor igen.Lehet nem jól volt megcsinálva,nem tudjuk,mert nem ment össze neki. :) Végülis lényegtelen,így jártunk,aztán ennyi.
2010. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
X. Maté áhh nemááárxDDDmekkora b*zi vagy már:DD(Y):D
2010. okt. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Durex szerintem is a legproblémásabb óvszer! Azt soha! Nekem, szakadt már ki, csúszott már le, minden elképzelhető, más gumival még soha nem fordult elő, szerintem is a lifestyle a legjobb és hozzá még olcsóbb is!
2010. okt. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sztem is a lifestyle a legjobb, de nem értem, nekünk sosem volt előtte baj a durex-szel (csak az, h drágább:D)... ^o amúgy a sexshopban kaphatóak is jók, csupán mééég olcsóbbak :D
2010. okt. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!