Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztétek már ti is ezt? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már ti is ezt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok, és azt érzem hogy soha nem fog rám találni az igazi vagy legalábbis egy lány akit szerethetek vagy viszont szeret, lelkileg ez kicsit megvisel, és nehéz nem gondolnom rá.. nem vagyok egy rondaság, még sincs senkim és nem itthon ülök
2010. okt. 24. 18:29
 1/3 anonim ***** válasza:

ahhan persze.De hidd el el jön majd a Te időd;)Lehet ki nevettek meg minden,de itt megismertem egy lányt.Egy csomó dolgot tudott rólam,figyelte a válaszaim és most úgy néz ki hogy tényleg komoly a dolog és akarjuk is:)Én nem hittem abban h akkor jön el,mikor nem számítasz Rá,de most kicsit elkezdtem hinni:)

Ne add fel testvér!kitartás;)

F/17

2010. okt. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, szorítok neked:)/nektek
2010. okt. 24. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:

Köszi:)Én is,és remélem lassan mondhatom úgy h mi is:)..viszont nekem,meg tudomásom szerint neki sem gond,az hogy 160kmre lakik tölem:S..szval nálunk csak ennyi "baj" van:)

Még egyszer köszi.Aztán Te is nézelődj,stb;)Hidd el el fog jönni

2010. okt. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!