Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » (lányok) Tényleg a kigyúrt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

(lányok) Tényleg a kigyúrt állat pasik tetszenek?

Figyelt kérdés
2010. okt. 24. 14:31
 1/8 anonim ***** válasza:
ne legyen olyan mint a legtöbb kigyúrt kopasz állat,de nekem nagyon tetszik ha egy srácnak szépen kidolgozott,izmos teste van :)
2010. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
egyetértek az elsővel:D
2010. okt. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Aha... és mi számít annak? :D
2010. okt. 24. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:
én is egyetértek az elsővel. a gebe vékony pasik nem nagyon jönnek be. inkább legyen szélesebb felsőteste, olyan szép formás. jah a túlizmos se jön be. az ilyen puffasztottrizsek.
2010. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

[link]



[link]


[link]

az utolsónak nagyon szép a teste,nekem tetszik,de hát mivel ő olyan sportot űz azért ilyen a teste,de nagyon bejövös nekem :D

2010. okt. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Igeeen, a pasi legyen szálkás- kellően szőrős, kidolgozott, intelligens, kocsija is legyen, meg egzisztenciája.

A nő meg szép, csinos, nagy cicijű, és tudjon megszólalni társaságban.

Mit számít ez? Fas-zság az egész. Soha nem szelektáltam az izom nagyság szerint. Fogjon meg benne valami.

Habár a férjem pont olyan típus, hogy sok puhos pasi megirigyelné. Ehet bármennyit, nem hízik hájra, ha kicsit elkezd itthon gyúrni, már rögtön meglátszik rajta, hogy van izma, ami kívánja az edzést!

Úgyhogy a régi elveimmel pont ellentétes a férjem teste, amiért fiatal pisztoly korában sokat tett! (33 éves most, és tényleg kidolgozott teste van!)

25/L

2010. okt. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem az a nagyon kigyúrt tetszik, de azért ha izmos az nagyon bejön!
2010. okt. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Engem konkrétan riasztanak a rettentően kigyúrt pasik. Nem azt mondom, hogy nem tetszik egy szépen kidolgozott felsőtest, de számomra egyáltalán nem a testé a főszerep. Fogjon meg benne valami, ennyi az egész.
2010. nov. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!