Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen jó melle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ilyen jó melle neki? : D (+kép)

Figyelt kérdés

áhh annyira irigylem :D

a csaj mégcsak most lesz 15éves,de ilyen jó mellei vannak,én meg itt vagyok 18évesen és ennél jóval kisebbek nekem :S és ő neki a melle még fürdőruhába is ilyen szép,mer nyáron láttam párszor a strandon :D



[link]


[link]


2010. okt. 24. 14:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Jó szorosra húzott melltartó, amúgy semmi extra.

Ennek ellenére bevállalnám szivesen.

Tehát kedves kérdezö, pontosan tudom, hogy ezek a Te melleid és így vagy kíváncsi a véleményünkre.


Írj Nekem egy privátot, mert lenne ötletem.....



21/F

2010. okt. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom mitől ekkora de én is elfogadnám :D

19f

2010. okt. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
picicici a jócici! báááááár csak a vékony lányoknál!=)
2010. okt. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

15:37es


Amúgy miért ezen agyalsz, és miért azt nézed hogy másnak mekkora? nem a melle teszi a nőt nővé! Ezzel csak őt több pasi akarja meg* a diszkóba... bááár ha teis eremész?!. =( :S

2010. okt. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem nem csak a sovány lányokon tetszik a pici cici, hanem a telt lányokon is. Bár amúgy is a telt lányok tetszenek jobban. Viszont a képen lévő lány ilyen géneket örökölt.
2010. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hello! msn címet tudnál adni tőle? pls
2010. okt. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Ez tuti te vagy.... különben honnan lenne csak direkt csöcsöt ábrázoló képed.

hülye vagy te, csak azt akarod hallani hogy úúú milyen jóó, pedig nem is:D

2010. okt. 25. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

nem az enyém.

facebookról szedtem,és kivágtam a mellét a képekről :D

2010. okt. 25. 16:22
 19/19 anonim ***** válasza:
nekem volt olyan ismerősöm aki 15múlt és megcsináltatta a cicijeit..apucitól szülinapra...a pénz az nagy úr.. amúgy nekem van olyan melltartóm ami kb 1méretet dob rajta és ha jól meghúzom kb igy néz ki a 75bs cicim.vannak apró trükkök,pl fürdőruhában is láttam olyat h olajpárna volt bennük :) azta milyen cicit csinált de 10ezerért ott hagytam..a 3.verzió meg a genetika,amivel majd 20évesen megszenved ha alóban ekkora most neki.nekem 22évesen állnak a b-s cicik szépen az ég felé,neki szegénynek meg majd felkell varratni..(nővérem is ilyen bögyös alkat,3 gyerek után a hasáig ér szegénynek pedig 29éves és F-G-s melltartót hord,15évesen c-s kellett neki :S
2010. okt. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!