Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok, hogy néha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gondoljátok, hogy néha félreértett üzenetek miatt nem alakulnak ki szuper kapcsolatok?

Figyelt kérdés

Annyit agyaltam mit rontottam el legutóbb. Aztán leesett hogy a pasi akivel beszéltem azt gondolhatta egyik válaszomról hogy aféle lekoptató vagy elutasító vagy inkább "fejezzük be a beszélgetést" szöveg mert utána, bár én még kerestem és válaszolgatott is de eléggé éreztem a flegmaságot, majd a visszautasítást. Gondolhatnám is, hogy ok nem tetszettem, vagy lett más de ő keresett meg, rég volt barátnője és egy normális kedves pasas.

Sosem akartam bántani és azóta is eszembe jut.

Egyébként meg magamon is észreveszem, hogy sokszor ismerősömön is kb. fennakadok megsértődök, hogy nem válaszol, hogy ír már, milyen stílusban. És látom hogy én is írok olyan h ha kívülállóként nézem lehet bántó. Persze csak utólag. Szóval nem jó írogatni, de sajnos ez a világ van.

Ilyenkor lehet még tenni valamit?


jan. 22. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nemcsak az online térben fordul elő sajnos hanem a való életben is és mivel az emberek sértődékenyek és van helyetted száz így le is lép a másik.
jan. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A "szuper" kérdéses, de igen, az elején nehéz, hiszen egy ismeretlennel kommunikálsz, és nem tudod, hogy bizonyos szavakat vagy kifejezéseket ő passzív-agresszíven használ, vagy semlegesen. Rá lehet kérdezni, bár az is benne van, hogy az emberek idegenekkel őszinték se nagyon mernek lenni.
jan. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Te legalabb irogattal neki. Mas nok maguktol nem is irnak a ferfira..
jan. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezért kell lassabban reagálni, átgondolni a szavakat amiket leírsz, hogy milyen jelentőséggel bírnak.
jan. 27. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!