Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzem meg azt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzem meg azt a fiút akit szeretek és aki 19 éves de én csak 14 vagyok de ö már át ölelt meg minden meg le kapott, de nem hiszem h emlékszikrám mert szilveszterkor be volt rugva! :S mit tegyek hogy az enyém legyen?

Figyelt kérdés
2009. jan. 4. 00:35
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
semmit, kell neked egy reszeges srac, aki nem is emlekszik rad. Egy 19 eves szexet akar meg hasonlokat, te ezt akarod vagy valaki te korosztalyod belit, akivel egyutt eshettek at a csokon meg mindenen.
2009. jan. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Asszem ez nem megszerzés kérdése...megszerezni valakit igazából szerintem nem is lehet.Ha tetszel a fiúnak,akkor valószínűleg ha keresed a társaságát,megpróbálsz vele kommunikálni,akkor kialakulhat akármi.Ha nem tetszel neki,akkor nem.De ez sok mindentől függ.Ha pedig ismeritek egymást,akkor neked kell tudnod,hogy milyen,aztán onnan már van kiindulópont.De szerintem az nem valami jó kezdés,hogy szilveszterkor be volt rúgva aztán lekapott...:S
2009. jan. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Hát ismerem de nem úgy barátként, csak köszönés képpen !:S És mondták h ö nem olyan! De aztán három óra fele oda jött hozzám és át karolt és sz.tem tudta h hol a határ és nem hiszem h egyböl az akarja.


De azért köszi a tanácsokat:S

2009. jan. 4. 00:53
 4/5 A kérdező kommentje:

És mitt tegyek ha bele estem?


A Válaszokat elöre köszi:)

2009. jan. 4. 00:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért teszed fel 2szer ugyan azt a kérdést! :S -.-"
2009. jan. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!