Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs nekem? (bővebben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs nekem? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

sziasztok mielőtt leírom, nem vagyok beképzelt..

a kérdés: miért nincs barátnőm?, ez egy gyakori kérdés, de

egy valamit nem értek.. megyek az utcán és ahogy elnézem a párokat nekem is simán lehetne.. mármint nem tartom magam egy Adonisznak de azért nem vagyok egy Kvazimodo xd

hogy csinálják? vagy vajon mit csinálok rosszul?

tanácstalan vagyok:D am mintha a csajok észre sem vennének pedig jól öltözködöm, és téll nem vagyok ronda ember, mert volt régebben hogy szép lányoknak tetszettem meg mondták hogy helyes vagyok de mostanában mintha senkit se érdekelnék.... elkeserítő, vélemények?


2010. okt. 23. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyáltalán? És lehet hogy jobb lenne ha eljárnál bulikba vagy éppen beszélgetnél, anélkül nem nagyon fog menni...
2010. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mert töketlen vagy és azt várod, hogy egy csaj felajánlkozzon, hogy lesz a a barátnőd. Tegyél érte!
2010. okt. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
lehet hogy az vagyok, de ha rám se néznek a csajok akkor az azt jelenti hogy nem tetszem nekik..
2010. okt. 23. 15:20
 4/8 A kérdező kommentje:
19 éves vagyok mingyárt 20
2010. okt. 23. 15:20
 5/8 anonim ***** válasza:
Attól, hogy nem mondják, még lehet, hogy tetszel nekik. Próbálj meg először barátilag közeledni olyan lányok felé, akik tetszenek, aztán figyeld a jeleket
2010. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

"sziasztok mielőtt leírom, nem vagyok beképzelt.."


Ez itt a gond.

Mivel a kérdésedben semmi olyat nem írtál ami miatt beképzeltnek tartanánk, de mégis odaírtad mert te azt hiszed hogy ez már beképzeltség.

Ha így állsz hozzá a dologhoz hogy " ááá inkább nem mondok semmit mert azt hiszik hogy beképzelt/nagyképű vagyok" akkor az úgy nem lesz jó. próbálj egy kicsit felvágósabb lenni, de ne nagyon csak egy kicsit.

Menj oda a lányokhoz beszélgess velük és ha úgy látod hogy érdekled őket akkor mesélj dolgokat amire büszke vagy, vagy ami szerinted vicces volt vagy akármit, persze ezt majd egy kicsit később mert ha úgy indítassz hogy "szia tegnap megmentettem egy embert(vagy mittudomén)" akkor az tényleg nagyképűséget feltételez, úgyhogy csak lazán.

2010. okt. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerkedj! Ha csak valakit látsz az utcán, abból nem valószínű, hogy lesz valami!
2010. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2010. okt. 23. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!