Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-fiúk, adnátok ötletet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-fiúk, adnátok ötletet, hogy mivel lepjem meg ha hazajön?

Figyelt kérdés
Az új barátom (csak azért írom hogy új, hogy senki ne fergeteges szexet írjon meglepetésként) jövő csütörtökön jön haza, valószínűleg kimegyek elé a reptérre, és szeretném meglepni valami kis aprósággal, hogy lássa, hogy gondoltam rá. Viszont nincs semmi ötletem:)
2010. okt. 23. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy tál meleg pacal!
2010. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet tudni hogy milyen időpontban érkezik? Majd visszanézek mit írtál, és annak megfelelően elgondolkozom :)
2010. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
délelőtt. igazából annyi programterv van utána, hogy megyünk át hozzá. semmi szervezett dolgot nem szeretnék, csak valami kis meglepit.
2010. okt. 23. 15:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom hány évesek vagytok, ezt elfelejtettem megkérdezni. Most így elsőre azt mondanám, készíts valami finom ebédet, ha vagytok már 18 akkor egy kis bor esetleg :) Délután élménybeszámoló, este mozi, esetleg egy éjszakai fürdő.
2010. okt. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

25F/20L

közös főzést terveztünk:)

2010. okt. 23. 15:29
 6/6 anonim ***** válasza:

az én barátom annak örülne, ha már kész lenne a kaja és csillógó szemekkel hallgatnám végig az élménybeszámolóját

és meglepit azzal okoztam, hogy kiraktam magunkat a gépére háttérképnek :)

2010. okt. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!