Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon miért nem jön meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon miért nem jön meg?

Figyelt kérdés

18 éves vagyok, utoljára júli első hetében volt szexuális kapcsolatom őszinte legyek eléggé kiütöttem magam és fogalmam sincshogy rendesen védekeztünk e a barátommal nem bizok benne. azóta szakitottam is vele ebbe most ne menjünk bele tudom én hibám. Azóta mindig rendesen megjött ,de most 1hete késik..és semmi előjele sincs hogy megjönne, egy nap görcsöltem 10percig de nagyon. Fogamzásgátlót szedtem fél évig úgy fél éve hagytam abba:). lehet még nem állt vissza rendesen és sokat idegeskedem is de nagyon aggódom hogy miét nem jön meg..nem szokott 1 hetet késni. és mostanában mintha a hasam is nőtt volna, bár elég vékonyvagyok és most sokatis eszek.de én ezt nembirom már. Lehetséges hogy eddig megjött most meg nem? AZ ajúlius eleje régen volt azóta nemvolt férfival kapcsolatom...Szerintetek aggódjak?

18/L


2010. okt. 23. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
hát ha már azóta megjött akkor terhes az nem vagy barátnpmnek augusztus óta nincs meg meg olyat is ismerek akinek már több mint egy éve de ez nem normális dolog. amugy nekem volt hogy 6-7 napott késett de akkor izgultam nagyon egy dolog miatt. nem volt v mi idegesitő dolog mostanság amin nagyon felkaptad a vizet am ha minden pillanatban az jár a fejedben hogy megjött már megjött már? akkor ugysem fogxD de elmehetsz orvoshoz nyugodtan vagy vrj még egy kicsit.
2010. okt. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha azóta 3szor már volt rendes menstruációd, akkor kizárt, hogy terhes vagy. Ha nagyon nem akar megjönni, akkor menj el nőgyógyászhoz, lehetséges valami fertőzés. De a terhesség miatt tényleg ne aggódj!
2010. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
helyesírási hibákért bocsi:)
2010. okt. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak azért aggódom mert pl anyukámis mensturált mikor velem volt terhes.....3hónapig....:S
2010. okt. 24. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!