Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol rontom el? Mi a megoldás?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol rontom el? Mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Egy fél éve szakítottunk a barátnőmmel, azóta társadalmilag nem vagyok a helyzet magaslatán sajnos... Nincsenek barátaim, ha megismerkedek valakivel, az az ismerettség rövid időn belül valahogy elhalványodik... Lehet, hogy kicsit jobban erőltetem azokkal a találkozókat, programokat, és emiatt szűnik meg a dolog, vagy nem érnek rá valóban, de érthető szerintem, hogy vágyom mások társaságára...


A kapcsolatom alatt elhanyagoltam még azokat is akik voltak a "barátaim", de ezzel már nem tudok mit kezdeni, akkor úgy éreztem jól magam, most viszont iszom a levét...


A kapcsolat előtt pont kiléptem egy társaságból, amiben már nem éreztem jól magam...


Most valahogy ragaszkodom az aktuális lányhoz, akit megismerek, és lehet tényleg túlerőltetem magam.... Hiányzik egy valaki akivel jól megérthetem magam, de nem tudom miért így alakulnak, most a dolgok...


Kell a változás...


Hogyan csináljam, hogy ne legyek, ilyen ragaszkodó, de azért tudja a másik fél, hogy számítok rá is?


22F


2010. okt. 23. 13:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Húha, nem egyszerű. Nálunk is hasonló a helyzet, azzal az óriási különbséggel, hogy mi stabilan együtt vagyunk. De a Párom baráti köre széthullott, miután összejöttünk. És az én Párom is hihetetlenül ragaszkodik hozzám. Próbálok minél többet vele lenni, ha valami elintézni valóm van, megkérem, hogy kísérjen el. De elfogadja azt, hogy mégiscsak egy önálló ember vagyok, és néha nélküle megyek ide-oda. Pl. barátnőkkel trécselni, vagy ilyesmi. Amikor egyszer megkérdeztem tőle, hogy mennyire zavarja, ha én nélküle megyek valahova, azt mondta, hogy ő nem birtokolni akar engem, hanem egyszerűen csak szeretni. Talán Neked is ezt kellene tenned. Ne akard, hogy a tiéd legyen. Ne akard magadhoz láncolni. Néha engedd el egy kicsit, és meglátod, hogy sokkal jobban fog ragaszkodni hozzád.
2010. okt. 24. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Félre értettél kicsit... Ha együtt vagyok valakivel abszolút nem kötöm le, vagy ilyesmi, csak az elején van egy ilyen fura érzés, hogy bizonytalan a helyzet, és ha nem ér rá mondjuk az illető, akkor már szétkombinálom magam...
2010. okt. 24. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!