Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem egyenlő fájdalom? Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem egyenlő fájdalom? Mi értelme ennek?

Figyelt kérdés
Észrevettem hogy ha a szerelemről van szó akkor egyben a fájdalomról is.És a szerelmes idézetek,versek 90%-a biztos hogy a csalódásról és a többi negatív dolgokról szólnak.Azt tudom hogy egy szerelem sokszor rosszul végződik,de miért kell úgy beállítani a szerelmet hogy az a világ legrosszabb dolga?Hogy senki ne merjen szerelmes lenni?Meg miért kell öngyilkosnak lenni?-_-" Ha vége akkor vége majd jön a következő szerelem.Miért kell ez a pesszimizmus?
2010. okt. 23. 11:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálam pl a szerelem tényleg a csalódásról és a fájdalomról szól, mert ronda vok és nem kellek senkinek. Valószínű, h a legtöbben ezt írják ki magukból.
2010. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A szerelem boldogságához hozzátartozik a a csalódottság, szomorúság érzete is olykor, pont azért, mert az tud leginkább bántani, akit legjobban szeretsz. Sokan ezt világvégének élik meg, ahogy én is ha éppen abban a helyzetben vagyok. Az más téma hogy valaki erősebb, és túl tudja tenni magát a csalódásokon, valaki pedig gyengébb és az öngyilkosságba menekül. A szerelem önmagában csak addig egyenlő felhőtlen boldogsággal, amíg meg nem jelennek a problémák... ez hozzá tartozik, csak sokan azt gondolják nem, és egy apró vita után rögtön feje tetejére állt a világ :)
2010. okt. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem nem erről szól! Lehet, hogy csalódtam már párszor és nagyon szarul voltam szakítás után, szenvedtem, de azóta újra és újra keresem a szerelmet. Szeretnék szerelmes lenni, mert kell nekem az érzés, egyszerűen nem tudok meglenni nélküle. Nem érdekel milyen vége lesz, de ameddig tart, az csodálatos!

A legnagyobb bajom az, hogy nehezen találok olyat, ami viszont szeret. És így nem a fájdalomtól szenvedek, hanem a szerelem hiányától :)

2010. okt. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*aki
2010. okt. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

:) Nincs boldogság szomorúság nélkül. Testvérérzelmek, de mint a sziámik.

Amikor szerelmes vagy, akkor te vagy a világon a legboldogabb. Akkor minden szép, eufória-állapot.

Csak sokszor a rossz marad meg. ez olyan, mint a híradó: alig hallasz jót, mert csak a rossz...

2010. okt. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gondolom mert a szerelem az emberek gyenge pontja. Ha valakibe igazán szerelmes vagy (ami igazából nem sokszor van egy életben) akkor teljesen megnyílsz. Ha viszont szeretnek, az a legfelemelőbb érzés. De ha az az ember, akiben megbíztál és mindenkinél jobban szeretsz megbánt annál nincsen rosszabb.


15/L

2010. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!