Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelmes belém a bátyám! Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém a bátyám! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bátyám 2 évvel ezelőtt elutazott Németországba, egy tanulmányi útra. Nyáron jött haza, és elmentünk a strandra kicsit kikapcsolódni együtt. De teljesen máshogy viselkedett mint szokott, állandóan bámult és este megjegyezte, hogy mennyire csinos lettem. 1szer bejött a szobámba miközben gépeztem és megcsókolt... Egy kicsit talán többet érezek iránta mint testvéri szeretet. De az anyám még mindig nem fogadja el, hogy 16 évesen már nagy lány vagyok és állandóan rossz szemmel néz a fiúkra körülöttem. Képzelem, mi történne, ha ezt megtudná.

Mit tegyek?


2010. okt. 23. 11:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Nem akarlak megbántani, de szerintem nagy kamus vagy :D Én ezt nem tartom életszerűnek... testvérek közt nincs ilyen... ha ez mégis valós történet, akkor betegek vagytok.
2010. okt. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

ez most nem kamu ? (ha nem az írj (privit) am szóval..

létezik ilyen . de nem túl előnyös

2010. okt. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem nagyon gyorsan felejtsd el, mert ebből semmi jó nem sűlhet ki.

Keress egy elérhető fiút.

2010. okt. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem normális a bátyád. Lesmárolt??:O

Azonnal szólj anyukádnak, ez rohadtul nem normális!!

AMúgy édes testvérek vagytok?

2010. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
irj privit mert szerintem ne nyilvánosan beszéljünk erről :)
2010. okt. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
én még 18 éves koromban lefeküdtem a nővéreemmel nem mondtuk el senkinek de rengeteg mindenen mentünk már keresztűl ő és én szeretjük egymást de ezt senki sem képes megérteni 1 jó tanács a kérdezőnek verjétek ki a fejetekből életetek végéig csakis ellentétekbe fogtok ütközni az emberek ezt nem képesek elfogadni elítélik és etikátlannak tartják
2010. okt. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem csak etikatlan, bakker. Amiota civilizalodott az emberiseg, az egyik legnagyobb bunnek tartja az edestestverek kozotti barmilyen szexualis kapcsolatot. Nem veletlenul...
2010. okt. 23. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

jackd te hülye vagy..

ha nem tudnád a kezdetektől kb 1800 ig elfogadott volt a testvérek közötti házasság

2010. okt. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Az nem elfogadottsag volt, hanem kenyszer. Kicsit jarj mar utana, miert eroltettek az emberek az egyenesagi rokonok kozotti hazassagot!
2010. okt. 23. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

"Nem akarlak megbántani, de szerintem nagy kamus vagy"

Nem... Nem simán nagy kamus, hanem ő A NAGY KAMUS. Szerintem többen tudják most, hogy mire/kire gondolok xD

2010. okt. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!