Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeritetek mit kéne tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeritetek mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A jövő hét hétvégén discoba fogok menni

az új ismerőseimmel csak én még nem volt discoban és nem tudom hogy hogy táncoljak leginkább azért kéne mert jönn egy lány aki nekem nagyon tetszik és szeretnék vele össze jönni tudnátok nekem linkelni valami video-t amiről megtudok tanulni táncolni vagy akármi más segítség amivel megtudnék tanulni táncolni

Légyszíves csak normális válaszokat nagyon fontos nekem ez a lány és nem akarok ott bénázni hogy nem tudok táncolni


2010. okt. 23. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:

A hely ahova mentek milyen stílusú? Hip-hop, dance, progi?


Keress ilyen buli videókat, ahol látni a táncteret, és nézz el egy-két mozdulatot, de ha majd mentek, és az elején úgy is feltehetőleg inni fogtok, ez idő alatt is el leshetsz egykét dolgot... Ha meg a lánnyal fogsz táncolni, akkor az a legegyszerűbb, csak tapadj rá, és kövesd a mozgását, de erre figyelj, hogy ne 2 óráig, mert az elég gáz szokott lenni, hogy egy lányra rá van ragadva egy srác, és nem történik semmi órákig, tehát változatosan!

2010. okt. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
sima disco
2010. okt. 23. 11:21
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ más egyéb jó tanácsok?
2010. okt. 23. 11:22
 4/5 A kérdező kommentje:

az a baj a neten nem találok semmi rendes disco dance-t

csak ilyen 80-as évek belit meg ilyen rohatd

régieket

2010. okt. 23. 11:55
 5/5 anonim ***** válasza:
Eloszor keresd meg a klaviaturadon a vesszot meg a pontot! Koszi.
2010. okt. 23. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!