Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érintene, ha megtudnád,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érintene, ha megtudnád, hogy a párod a múltban bünöző volt?

Figyelt kérdés
Másfél éve vagyunk együtt és nagyon szeretem, maximálisan boldog vagyok vele. Ő egy meglehetősen introvertált ember, nagyon zárkózott és nehezen nyílik meg, talán ez az oka, hogy csak másfél év után engedett betekintést a múltjába. Nagyon lesokkolt a hír, mikor arról mesélt, hogy néhány éve még aktív bünöző volt, amiért ha akkoriban elkapják akkor sok évre is leültethették volna. Végül önszántából "tért jó útra", soha nem vonták felelősségre, mégcsak gyanúba sem került. Nem erőszakos büncselekményről van szó, abban biztos vagyok, hogy soha nem bántott és nem is bántana senkit, nagyon pacifista jellem.

jan. 15. 08:50
 1/8 anonim ***** válasza:
azért érdekelni, hogy mit követett el.
jan. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy mit/miket követett el, de azt nem osztanám meg. A lényeg, hogy nem erőszakos büncselekmény, és más kultúrákban ez nem is annyira elítélendő.
jan. 15. 08:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom díler volt ilyen könnyebb vonalon. Engem ez annyira nem érdekelne, ha nincsenek jelei, hogy újrakezdené a dolgot.
jan. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ült volna érte, mert mondjuk drogot árult, lopott, csalt meggondolnám, hogy vele maradjak-e. Hiába tért jó útra. Nem tudod mikor vált rossz útra ismét.
jan. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ha drogozott, akkor biztos nem fogok összejönni vele.

Hiába tért jó útra, meg van az esélye hogy be fog kattani...

jan. 15. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kétlem, hogy pusztán drogozásért bárkit is leültetnének :D nem erről van szó.
jan. 15. 09:55
 7/8 anonim ***** válasza:
akkor lányokat futtatott :)
jan. 15. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem is csodalkiznék. Alig ismerek olyat aki legális lenne mindig.
jan. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!