Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényelg annyira gáz a parizer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényelg annyira gáz a parizer mell?

Figyelt kérdés
Ha nekem olyan és tényleg nagy a bimbóudvarom,akkor soha nem elsz snekim és ássam el magam?? főleg,hogy még kúp alakú és nagy a mellem?? 17/l
2010. okt. 22. 14:04
1 2 3 4 5 6
 11/56 anonim ***** válasza:
89%
Tisztelt Hölgyem! Nem vigasztalás céljából ragadtam tollat, akarom mondani billentyűt, de a felvetett probléma arra késztetett, hogy megosszam kiskegyeddel a nézeteimet. Nekem nagyon tetszik a nagy bimbóudvarral rendelkező "cici". Sajnos személyesen nem volt szerencsém találkozni velük, mivel azok a hölgyek, akikkel a pályafutásom alatt kontaktusba kerültem, nem ilyennel rendelkeztek. Viszont bizonyos erotikus jellegű "művészfilmekben" látottak alapján úgy ítélem meg, hogy számomra rendkívül izgatóak a nagy mellek, nagy bimbóudvarral. Szerintem ezt nem szégyellni kellene, hanem hódítani vele. Maradok tisztelő híve!!! Alázattal: 38F
2010. okt. 22. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/56 A kérdező kommentje:
Nem az önbizalmam miatt:S Csak kicsit szar,hogy olyannal bántják az ember,amiről nem ő tehet!
2010. okt. 22. 14:44
 13/56 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, nincs a melleddel semmi baj. Ha egy fiú ezért nem fogad el, akkor meg sem érdemel.
2010. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/56 anonim ***** válasza:
28%
14:32 szánalmas vagy :S
2010. okt. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/56 A kérdező kommentje:
de ,ha enniyre gáz...akkor mit csináljak?:S
2010. okt. 22. 14:53
 16/56 anonim ***** válasza:
88%
14:50 Miért is?
2010. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/56 anonim ***** válasza:
100%
vazzeg!honnan tudod hogy sz@r a melled és nem kellesz majd senkinek? eddig mindenki kiröhögött és vissza adta rád a ruhát? szerintem nem mell problémád van hanem neurológiai!
2010. okt. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/56 A kérdező kommentje:
van még egy kérdésem:) ez olyan,hogy pl. egy csúnyább lányt vígasztalnak,hogy biztos tetzseni fog valakinek,szóval ez is oylan,szóval hátrány,ugye?
2010. okt. 22. 14:58
 19/56 anonim ***** válasza:
100%
Fú micsoda problémád van :) Nehogy emiatt aggódj már, nincs veled semmi baj. Leszámítva, hogy nincs önbizalmad...
2010. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/56 anonim ***** válasza:
100%

Én már kezdek rájönni, hogy nincs olyan ember, akin nincs vmi "hiba". Most épp a kopasz babapunci a divat, meg a pici mellbimbó. Lehet egy év múlva a párizsi mell és a denevér punci fog hódítani.

De tök mindegy. Aki szeret, az úgy is elfogad. A többi meg kit érdekel? Úgy sem látja mindenki a bimbódat (jó esetben), aki meg látja, az szeretni fogja:)


Nekem pl a puncim nem a "mai divatnak megfelelő". Szenvedek miatta eleget, de mindig megpróbálom magam meggyőzni, hogy hülyeség ezen szenvedni. A barátomnak tetszik, az előző barátom is szerette. Max annyit teszek, hogy lányok előtt (pl öltözőben) sem vetkőzök meztelenre, mert tudom, hogy ha vki meglátná, egy hétig az lenne a téma, hogy milyen gáz:S

2010. okt. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!