Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal aszex lánsyok, ismerked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal aszex lánsyok, ismerkednétek, járnátok idősebb pasival?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen feltételekkel és elvárásokkal?
2023. dec. 26. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
94%
1. szabály: nincs szex. Semmilyen formában.
2023. dec. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
#1: A petting annak számít?
2023. dec. 26. 19:38
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként ment a pipa, köszi a választ! Boldog karácsonyt! <3
2023. dec. 26. 19:39
 4/6 anonim ***** válasza:
14%

Igen, az annak. Szóval aki "aszex" az nem kívánja, soha, semmikor.


Az önkielégítés még oké némelyeknél, de hogy bárki más érintse, azt általában nem.

2023. dec. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
62%

"Szóval aki "aszex" az nem kívánja, soha, semmikor."

Hagyd már ezt a marhaságot...

Ugyanúgy, ahogy a többi szexualitás esetén, itt sincs egy adott sablon, ami mindenkire ráhúzható.

Igen, van olyan is, aki még az érintéstől is irtózik. De van olyan, aki pl. szívesen pettingel, még talán élvezi is, sőt, néha még szexelni is van kedve, csak nem szexuális jellegű izgalmat jelent neki, hanem valami "sima" érzést, mint mondjuk amikor te megiszol egy pohár teát. Az is kellemes érzés, de semmiféle szexuális vonzalom nincs mögötte. Ugyanígy akár még szeretheti is egy aszexuális is a szexet, csak épp semmi szexuális izgalom nincs mögötte.

Persze, a gyakoribb az, hogy valahol a két véglet között helyezkedik el az ember. A válaszoló az aszexualitásnak azt a fajtáját éli meg, akit taszít a nemi érintkezésnek még a gondolata is. (A "nem vonz", és a "taszít" NEM ugyanaz.) Van ilyen is, sőt, olyan is, aki már a csókot és az érintést is taszítónak tartja. Meg vannak, akik nem éreznek szexuális vágyat, de nem is élik meg rosszként. Nekik ez egy semleges dolog. Meg ahogy már írtam, olyan is van, aki magára az aktusra, az orgazmusra pozitívumként tekint, de nem szexuális jellegű az ilyenkor érzett öröm. Meg persze ezek között akármilyen átmenet elképzelhető.

A helyzetet tovább bonyolítja, hogy a romantikához is többféleképpen viszonyulhatnak. Vannak, akik aromantikusak, tehát a romantikus érzéseket sem képesek megélni. Meg vannak, akik ugyanúgy éreznek romantikus vonzalmat, mint a többség.

(És ha még a "szürke-spektrumot is belevennénk, még kuszább lenne a helyzet. Bár erről nekem az a véleményem, hogy ahol már egyértelműen van szexuális vonzalom, az már besorolható a hetro-, homo-, vagy biszexuális kategóriákba. Mondjuk a "demiszexualitásnak" is tök felesleges külön kategória, attól, hogy én nem akarok fűvel-fával kefélni, de akit szeretek, azt naponta dugnám, senki ne mondja, hogy aszexuális lennék. :D)

Szóval jah... nem csak egy formája létezik az aszexualitásnak. Volt aszexuális barátnőm, ő megmondta, hogy ha nekem jó érzés, akkor nyugodtan nyaljam ki, vagy d*gjam meg, neki egyáltalán nem rossz érzés, csak ne várjam azt, hogy ő is ugyanazt élje át, mint én. Azt mondta, hogy ez neki ugyanolyan, mint ha simán csak ölelkeznénk, meg összebújnánk.

Meg olyannal is ismerkedtem (vele végül nem lett kapcsolat), aki még attól is elzárkózott, hogy megöleljem. Azt meg egyenesen megtiltotta, hogy önkielégítsek.

2023. dec. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
25%
Az aszexuális nem kívánja a szexet és aki kívánja, az nem aszexuális. Tök mindegy, h valaki csak a pettinget kívánja, vagy bármilyen szexuális izgalmat érez, az nem aszexuális. Az aszexualitás egy agyi hiba, mint ahogy vannak emberek, akik nem éreznek fájdalmat. Nincsenek átmenetek benne. Vagy az valaki, vagy nem. Vannak pszichiátriai esetek, akik mondjuk trauma miatt nem kívánják, az teljesen más szitu. Ott nyilván egy megfelelő terápia és partnerválasztás után simán mehet majd a dolog, de ők sem aszexuálisak, hanem lelki sérültek.
2023. dec. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!