Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy barátság értékesebb mint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy barátság értékesebb mint egy párkapcsolat ugyanis egy párkapcsolat sokkal nagyobb eséllyel megy szét mint egy barátság?

Figyelt kérdés
2023. dec. 24. 20:22
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
ez max önigazolásnak jó, hogy miért nincs tartós kapcsolata az egyénnek aki ezt mondja.
2023. dec. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindkettő értékes a maga módján és személy/helyzet adja, hogy meddig tartható fenn.
2023. dec. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Általában hosszútávon erősebb a barátság. Sok kapcsolat nem tart ki mondjuk 10 vagy több évet.

Meg ha mégis abból is van akik együtt maradnak, de boldogtalanok vagy elegük van a másikból.

Ezek ilyen szerelem vagy fellángolásból párkapcsolatok.

Egy rendes szerelmes köd max 3 év.

Viszont vannak barátságokból született párkapcsolatok. Talán az ami őszinte lehetne hosszútávon.

2023. dec. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Két barátom,akik nagyon fontosak voltak éppen a kapcsolatuk miatt hagytak el. Illetve mindegyiknek olyan a párja,aki befolyásolja őket,kisajátítja.

Nem kevés év barátságot hagytak kihűlni.

Viszont én nem futok senki után, nem írogatok,nem nyomulok.Akkor viszont nem akarok ismét előszedett lenni,amikor gond van a kapcsolattal,vagy éppen szakít.Lelkileg nem hagyom magam lehúzni,sem a lelki szemetes szerepét nem óhajtom.

Ha volt párom,akkor a barátot ugyanúgy megtartottam az életemben.Sajnos erre sok ember képtelen :/

2023. dec. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekkori barátnőm, akivel 25 éve jóban-rosszban számíthatunk egymásra, mindenképp fontosabb. Mármint egészséges esetben nem is kell választani a pasim és közte, mert mindkettőnek szentelek időt. De pl. olyan barátok, akikkel hébe-hóba beszélünk, nem fontosabbak egy kapcsolatnál.
2023. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

En szoktam baratsagoknak veget vetni, mikor csalodok bennuk. Mas siman folytatna tovabb, olyan, mintha en dobnam a barataim, de ok voltak szar alakok.

Nekem a parkapcsolat a legfontosabb, amig tart, amig jo. Baratokat tudok helyettesiteni, beleszeretni valakibe nagyon nehezen tudok.

2023. dec. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1 nekem csak tartós kapcsolataim voltak mégis ezt mondom.

Amúgy mind2 ugyan olyan értékes. Sose hagynám a barátaim egy kapcsolat miatt és mivel jó barátok elfogadják a kapcsolatom és szívesen látják őt is.

N 31

2023. dec. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Összehasonlítani vagy értékelni feleslegesnek tartom. Minden kapcsolat más és más. Egyedül azt tartom fontosnak, hogy párunk mellett nem elhanyagolni a barátainkat sem. Mert szokták mondani, hogy a párkapcsolat megromlása után a barátok lesznek mellettünk.

Nálam ment már tönkre barátság is és az egyik pont párommal kapcsolatosan. Valaki elszakította tőlem, kikiáltottak rólam mindenfélét, bevették még egy barátomat is a bandába, és a mocsok átpártolt. Csak aztán fordult a kocka, mert párom magához tért és le kellett velük számolni. Mivel exbarát kérésre nem volt hajlandó képeket levenni rólunk, még rendőrségi ügy is lett belőle. (Én nyertem az egészből.)


Úgyhogy nálam volt minden és


35/F

2023. dec. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
*Úgyhogy nálam volt minden és egy időszakban szinte mindent elveszítettem. Amiből visszahoztam magamat szinte nyertesnek, de egy barát ugrott. Soha nem bocsátok meg, de konkrétan bolond is lett.
2023. dec. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!