Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet ezt így bírni? Hogyan?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezt így bírni? Hogyan?

Figyelt kérdés

A párom teljesen kiszámíthatatlanul dolgozik, semmit sem lehet előre tervezni, mert mindig aznap tudja meg, hogy másnap mikor dolgozik...

Plussz halál fáradt folyamatosan. Volt egy időszak, amíg nem melózott, és nagyon sok időt tölthettünk együtt, eszméletleneket szeretkeztünk, Vele tudtam meg mi is az az orgazmus, iszonyat jól csinálja, de mióta melózik, már nem tud mindent beleadni.

Nagyon, nagyon szeretem, de igazából nem látom maximum jó esetben este, egy jót sétálni, vagy beszélgetni sem tudunk, max ha hétvégére esik a szabadnapja akkor, mert ugye én is dolgozom.

Nem szeretném elhagyni,ezer és ezer okot fel tudok sorolni, hogy miért nem, de hogy lehet így élhetőbbé tenni a párkapcsolatot?


2010. okt. 21. 15:37
 1/3 Moszuke ***** válasza:

másik meló hely a párodnak? jobb ötlet hirtelen nincs.

igazából ez van.. szar az élet:)


ne hagyjátok, hogy ti is a sok unalmas és egymást gyűlölő szülők közé tartozzatok egy nap, mert a világ szétválaszt titeket.

2010. okt. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 passzív kiskacsa válasza:

nem vagyok valami idős ehhez a kérdéshez,de személy szerint hogy ha velem lenne az állandó rohanás meg bizonytalanság, akkor 2 dolog jutna az eszembe:

1.: fontolgatnám a munkahely váltást

2.: megtudnám, hogy ez miért van.

Ha nem lehetséges a munkahelyváltás, akkor sajnos tűrni kell.

Úgy tudod "élhetőbbé" tenni a párkapcsolatodat, hogy amikor a párodnak van egy fél órácskája, töltsétek együtt, csinájjatok vmi romantikusat. Fürödjetek együtt, vagy valami hasonló. Fogalmam sincsen, hogy milyen a helyzet most nálatok.

De ez nem állapot h egyik napról a másikra tudja meg a munkájának a napjait, mikor hogyan. ennek utána kell járni. Remélem segítettem valamit. Sok boldogságot és remélem sikerül jobbra forditani a dolgokat! :)

Sz.

2010. okt. 21. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Jól keres vele nagyon, meg szereti is igazából, de mit ér az a pénz, ha gyakorlatilag nincs mire költenie, mert alig van szabad ideje.

Amúgy ilyen apróságokkal szoktuk dísziteni ezeket a kis szabadidőket, de most már 1 hónapja ez megy, és én nagyon ki vagyok. Barátnőkkel sincs igazán kedvem talizni, mert nagyon hiányzik, és vele szeretnék lenni, és beszélgetni, de nincs, és ez teljesen lehangol. :..(

Amúgy én 22 vagyok, ő 26.

2010. okt. 21. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!